Slaba chvilka ...

Príspevok v téme: Slaba chvilka ...
smutnalienka

Mam slabu chvilku ..Citim sa velmi velmi zle ...pravidelne beriem lieky proti depresii uz skoro druhy rok, ale kazdy den ma napadne ze by som tu najradsej nebola ...nemavam taketo stavy, ze placem a trapim sa velmi casto ale na to ze by som skocila pod auto ked stojim na prechode myslim vzdy ked prechadzam cez cestu ...nemam sa rada nevazim si svoj zivot ....citim sa ako spina ... nebavi ma zit ...neviem co mam robit ... nechcem mat tieto pocity ..pocity, ktore su proti zdravemu rozumu ...

smutnalienka

Velmi zaujimave rady ...urcite nad tym porozmyslam ...nevedela som ze by to mohlo byt vedlajsim ucinkom ,,,citim sa po tych liekoch vyrazne lepsie ,,,ale mat i len obcas samovrazedne myslienky asi nieje v poriadku ...a ano aj ta milujuca osoba mi istostne chyba ...

AdamKrt

Alebo si najdi priatela, ktory Ta bude milovat, bude Ti hovorit, aka si uzasna, nadherna, atd. Dobre Ta vymiluje a hned Ta prejdu take nezmyselne myslienky.

zewa

Hovorila si o tom so svojim psychiatrom? Lebo myslienky na samovrazdu byvaju aj vedlajsim ucinkom AD. Mozno bude stacit zmenit lieky. Alebo mozno je nacase pohladat nejakeho ineho psychiatra, co sa na teba pozrie, hm?
Najdi si dobreho psychoterapeuta. Skus zacat s autogennym treningom - zajies pri tom pekne pocity a mozno ta to zacne bavit. A casom uvidis. Snad najdes prijemne pocity aj pri inych cinnostiach.

smutnalienka

Mno bolo to sposobene niecim ...co mi ale asi nestoji za to ...idem si oddychnut ,,,,dakujem za povzbudenie ..

jajka001_

jasne ze to prejde. pocity su len pocity, nenechaj sa nimi ovladat. poplac si ked ti je smutno ale realita je taka ako ju vidis, ked ti je blbo je cierna, ked ti je dobre, je farebna...nic sa predsa od vcera nezmenilo a citis sa napriek tomu mizerne...vsetko je stale take iste. urcite si unavena, chod spat, rano bude lepsie, vzdy je rano lepsie.

smutnalienka

s vvarenim to uz radsej teraz nebudem riskovat ,,este by som nieco podpalila ...uz revem asi 3 hodiny myslim, ze ked lahnem budem dost unavena na to, aby som hned zaspala ...neviem preco ma napadaju taketo veci a zdravy rozum mi vravi nieco ine ...no obcas je velmi tazke to prekonat ,,aj toto prejde a bude zase dobre ,a snad aj ten pocit menejcennosti pominie ...

jajka001_

no a preco nie, ak nemozes spat, je lepsie nieco robit :) moja mama takto veru varievala, po nociach. mala prace vyse hlavy

smutnalienka

som prekvapena ze mi na to vobec niekto zareagoval ...pravdu povediac som to necakala ...dakujem za odpoved ...usmievam sa pri pomysleni na to ze by som isla teraz varit nedelny obed :)

jajka001_

treba prist na ine myslienky, skus sa niecim , niecim prijemnym
ak mozes, chod spat
tie blbe pocity prejdu, zajtra bude lepsie, nemysli na smrt a na to ze sa citis zle, donut sa mysliet na ine veci. vzdy ked ta napadne blba myslienka, nerozoberaj ju, odozen ju, ignoruj ju. zamestnaj sa niecim, pri com musis rozmyslat nad niecim inym - chod trebars varit