Opitá 1x

jajka001_

tak jasne ked si nejedla ze ta to tak chytilo. nieco zjedz, to je jedno. smotana vraj stahuje alkohol, ale to by nemuselo dobre sadnut, alebo si daj nieco mastne, slaninku, chleba s mastou. ale proste cokolvek, nalacno sa nepije

annniee

ja neviem či by som mala jesť.. málo som pila asi 4dc vína, ale nič som nejedla celý deň a chorá som este k tomu a ked som sedela tak nic mi nebolo len ked som sa postavila ze fuj.. ja som taká kravaaa už prisahám že sa na alholo ani nepozreem dakujem ti jajka budem sa teda prechadzať po izbe snad to prejde a pijem mineralku..

jajka001_

a pi ale nealko. alkohol v krvi treba zriedit, ked sa najes tak ho tiez stiahnes, aj kavu si mozes dat, ti pomoze alebo energy drink
co si pila a kolko?

werčaaa

prosím vážne čo mám urobiť aby som čo najskor vytriezvela?? prosííím? ísť spať? precháduaž sa na vzduchu?

werčaaa

čo robiť aby som nevrcalaa?? rodičia ma zabijúú prosííím .. nenadávajte mi zato, len mi proím napíšte čo mám urobiť??

jajka001_

jak ze asi som sa opila? tak snad vies ze si pila ne? chod sa vygrcat a chod spat, zle ti bude este zajtra.
daj si lavor ku posteli a vodu na pitie