Strach z tehotenstva

Príspevok v téme: Strach z tehotenstva
blazon

Mam jeden dost vazny problem.Neuveritelne sa bojim tehotenstva,aj ked uzivam HA kvoli porucham hormonalneho cyklu a nemam priatela,ani pohlavny styk.Bola som vonku s kamaratom,ktory sa mi paci.Potom sme sa dlho rozpravali v aute a zacali sme sa bozkavat.Bozkavali sme sa asi polhodinu a isla som domov.Tu zacina moj problem,nahovaram si,ci som sa s nim nemilovala a neotehotnela som.Neviem co je realita a co si vymyslam.Dokazem samu seba presvedcit o fantazii,co si vymyslim.Viem,ze sme sa len bozkavali,ale kazdy den ma prepadnu myslienky,co ak nie.Co ak otehotniem,ako to vysvetlim,ked si to nepamatam,zeby som sa milovala?Dokonca mam az taky strach,ze som si kupila 4 tehotenske testy a chcem si ich vyskusat 25 dni,35 dni,50 dni a 60 dni od toho dna,ci nie som tehotna.Menstruaciu som dostala,tak ako vzdy,bez meskania,krvacala som cerstvou krvou.No ja sa tak bojim,ze dokonca rozmyslam,ze pojdem na gynekologicku prehliadku niekedy 10 tyzdnov od toho dna.Co mam robit?Hrozne sa trapim a kazdy den myslim len nato,snazim sa vybacit si kazdu sekundu z toho bozkavania v aute.Snazim sa nevymyslat si somariny,ze sme isli na zadne sedadla a milovali sa.Viem,ze nie.Ale potom sa sama seba pytam.Naozaj nie?Co ak ano?Je to strasne a neviem ako z toho von,zblaznim sa.Rozmyslam dokonca nad podviazanim vajecnikov alebo vybratim maternice.Neviem co mam robit.Pomozte mi.

majka25

Blazon..taký si si dala pseudonym,ale naozaj blázon si...bez urážky. Potrebuješ okamžite ODBORNÚ POMOC, najlepšie nejakého psychiatra.

Ja budem o niekoľko mesiacov matka a poviem ti, že je to ten najkrajší pocit, aký žena môže mať. Ja mám teraz opačné pocity ako ty, bojím sa, aby sa môjmu dieťaťku nič nestalo, aby bolo zdravé a aby rástlo. A keď toto čítam, čo si tu písala, tak je mi z toho nanič. Ako môže mladá žena takto rozmýšľať? Podľa mňa keby ten chlapec vedel aké myšlienky ti idú hlavou, tak by sa s tebou vôbec nebavil, ani sa s tebou nebozkával. Predsa aj on chce mať deti v budúcnosti, nie???

trololo

ahoj,

a bude to dievčatko alebo chlapček. moc moc som zvedavý, ja mám veľmi rád čerstvo narodené detičky.

držím palce nech je zdravé

Laurina22

Pomaly ale isto by si si mala nastudovavat chirurgiu.Maternicu ti tu nikto bez indikacie lekara nevyberie mila moja cize si to budes musiet urobit sama v kludnom domacom prostredi.

Na tvojom mieste by som sa o to zacala vazne zaujimat.

nightmare281

Mas vystizny nick. Mali by ta zavriet do nejakej liecebne. Na co tu ludi prosis o radu ked si nedas poradit od nich?

blazon

Nikdy nechcem byt matka,takze sa nemusite bat.Pojdem si dat radsej vybrat maternicu alebo budem dozivotne uzivat HA.

danielaaa

No ako sorry,ale toto ma byt niekedy v buducnosti matka??? tam je potrebny psycholog a ine testy, nie 12 tehotenskych

janammm

jedine psychiater a pripadne aj psycholog, to treba preliecit, to je obsedantno-kompulzivna porucha, daju ti jeden liek co budes uzivat aby ta tie myslienky nenapadali a psycholog ti pomoze na ten cas, kym ti zacnu zaberat lieky na to urcene

jaanna

..staci,ak psychater potvrdi,ze si ozaj blazniva,kedze si namyslas,ze si tehotna a pritom pises,ze pohlavny styk nemas...bla,bla,bla-asi treba dat adminovi pokyn,aby zrusil tu temu...