Strach z tehotenstva

Príspevok v téme: Strach z tehotenstva
blazon

Mam jeden dost vazny problem.Neuveritelne sa bojim tehotenstva,aj ked uzivam HA kvoli porucham hormonalneho cyklu a nemam priatela,ani pohlavny styk.Bola som vonku s kamaratom,ktory sa mi paci.Potom sme sa dlho rozpravali v aute a zacali sme sa bozkavat.Bozkavali sme sa asi polhodinu a isla som domov.Tu zacina moj problem,nahovaram si,ci som sa s nim nemilovala a neotehotnela som.Neviem co je realita a co si vymyslam.Dokazem samu seba presvedcit o fantazii,co si vymyslim.Viem,ze sme sa len bozkavali,ale kazdy den ma prepadnu myslienky,co ak nie.Co ak otehotniem,ako to vysvetlim,ked si to nepamatam,zeby som sa milovala?Dokonca mam az taky strach,ze som si kupila 4 tehotenske testy a chcem si ich vyskusat 25 dni,35 dni,50 dni a 60 dni od toho dna,ci nie som tehotna.Menstruaciu som dostala,tak ako vzdy,bez meskania,krvacala som cerstvou krvou.No ja sa tak bojim,ze dokonca rozmyslam,ze pojdem na gynekologicku prehliadku niekedy 10 tyzdnov od toho dna.Co mam robit?Hrozne sa trapim a kazdy den myslim len nato,snazim sa vybacit si kazdu sekundu z toho bozkavania v aute.Snazim sa nevymyslat si somariny,ze sme isli na zadne sedadla a milovali sa.Viem,ze nie.Ale potom sa sama seba pytam.Naozaj nie?Co ak ano?Je to strasne a neviem ako z toho von,zblaznim sa.Rozmyslam dokonca nad podviazanim vajecnikov alebo vybratim maternice.Neviem co mam robit.Pomozte mi.

blazon

Viem,ze sa to neda pochopit.Ale ja si chcem zapamat kazdu sekundu z toho vecera,kedy sa ma kde dotkol,kedy ma ako pobozkal.Viem,ze som sedela na mieste sofera,on na mieste spolujazdca a bozkavali sme sa.Potom mi dal pusu a povedal mi,tak ideme domov?Takze neboli sme ani na zadnych sedadlach,ani on na mne,ani ja na nom.Necitila som ani jeho ruku v rifliach,ani ja som sa ho nikde nedotkla,necitila som,ze by som sa milovala,dokonca ani zeby ma prstoval, sam mi napisal,ze je rad,ze sa nic viac nestalo.Takze jasne dokazy,ze k nicomu nedoslo.Ked to teraz pisem tak som v pohode a hovorim si dievca,prestan,nebud psychopat,nie si a nemas byt z coho tehotna.Ale v podvedomi mam strach a cakam na dalsie menstruacie,na testy,na UZV.Ani ja to nechapem.

Maoam

to musi byt pekne o drzku mat obsedantno-kompulzivnu poruchu, to je na zblaznenie ja by som si to asi hodila mat tieto myslienky a nutkania urobit si 100 testov aj ked sa ma chlap ani nedotkol

blazon

Krv mi vezme len v pripade,ze som mala pozitivny test a naco budem klamat,ak bude test negativny?Testy mam aj tak kupene doma,takze je to jedno.A chcem pockat tolko tyzdnov od toho dna,aby to bolo UZV 100% dokazatelne.Buduci tyzden v piatok si urobim prvy test.Viem,ze ma to upokoji len na tu chvilu a budem cakat na druhu menstruaciu.Ale musim si urobit tie testy kym pojdem ku gynekologicke.

Maoam

tam je toho viac, to je spravanie ako v 14tich rokoch, mamke sa nepaci ze sa s chlapcom bozkava v aute, pritom ma dievca 25 rokov, cize ide o zenu...ach boze to je cele uplne psycho

Maoam

no ale tam bol aspon petting, kdezto tu len bozky....ona oblecena s paskou cez posvu a ani sa jej tam nedotkol...proste to je na psychiatra ale cim skor a ta sms-ka mala kolko pismen?? to sa da vpratat do sms-ky tento pribeh?

Maoam

nestaci ti ultrazvuk? preco este aj testy, tri menstruacie, vsak si daj vziat krv a chod na UZV to staci a nemusis za to nic platit, ked uz ti sibe, tak aspon pocitaj...

jankaaaaaaaaa

blazon: ved prave lekar ti pomoze vyhnat tu hlupu myslienku z hlavy, nie test ani gynekolog
a inac tu mas kolgeinu : www.zdravie.sk

blazon

Ano naozaj,napisala som aj mamke sms o vsetkom.Vazne ked budem mat negativne testy,3 menstruacie a UZV od gynekologicky,tak pojdem rovno za psychologom.