Ako doručim PN do práce ak som v nemocnici?

Amalia.

Ak by som bola doma na PN napr s chripkou tak si ju do prace odnesiem sama ako vždy. To tir dve hod čo stravim odnesenim do prace PN tak to zvladnem aj s chripkou. Ale s touto enmocnicou je to problem, takže poprosim sestičku. Inak ak by zmenili zakon že do 5 dni odniesť PN do prace tak by to bolo pre mna jednoduchšie to kludne aj ne stvrty den po operácii odnesiem do prace ved chodiť budem mocť

hviezda01

a keby si bola doma,tak kto ti ju odnesie do prace??..to mas predsa to iste,nie?..tak ci tak nemozes chodit po vonku

Amalia.

Ok ešte som nikdy nebola v nemocnici tak neviem či sa to takto robi aby mi sestrička nevynadala že oni nie su poštarky...
Ale každy nema takeho pribuzneho ktorý pride pre pn do nemocnice odnesie ju ju do prace a aj lekarke. Ja by som mohla ale až na 5 deň a to je už neskoro.

Amalia.

Takže tie papiere z PN ktore patria lekarke pošlem lekarke a tie čo idu do prace pošlem poštou do prace. A to sa može teda takto spraviť? Ja teda poprosim sestričku ak mi vystavia PN v den hospitalizacie nech to pošle poštou aj lekarke aj do prace.

Maoam

nie kazdy ma laptop, iPod a pod...

moznosti je viac, jasne, ale nie kazda firma akceptuje SMS, telefonat uz skor, ano zaznam je, ale to podla mna vsetko zavisi od toho co plati v tej ktorej firme, co je zauzivane, u nas napr. sa vyzadovala pisomna forma, telefonat k tomu + oznamit hned ako clovek vedel ze nepride kvoli ochoreniu, hoci aj sefovi domov, aby sa vedel zariadit a na druhy den sa vyzadovala pisomna forma (PN-ka), bralo sa to prisne, inde mozno staci SMS...

AdamKrt

Tak ak volam z mobilu, mam zaznam a cas, kedy som volal. Naviac, mozem to oznamit aj SMSkou, ktoru budem mat ulozenu. Pripadne, ak sa da, napisat aj email a ziadat jeho spatne potvrdenie.

Maoam

vsak si uz prines vypisane obalky s adresami, aj znamky a jasne, povedz sestricke, ta odosiela postu denne vsak to hodia medzi to a mas...

Amalia.

A poštou mi to pošlu do prace aj v nemocnici niekto? Napr sestrička? A čo lekarke, lebo aj jej musim odovzdať tušim dva papiere z tej PN