kadernička mi zafarbila vlasy naryšavo :(

Príspevok v téme: kadernička mi zafarbila vlasy naryšavo :(
stefannnie

baby vedeli by ste mi poradit ? bola som u kadernicky ktora mi dala na stredne hnede vlasy biely melir...vyzeralo to dobre az na miernucko zltkasty nadych,,,tak mi kadernicka odporucila ze da na to farbu este ktora mi ten nadych stiahne dole na pekny bielucky melir a kedze farba pojde na cele vlasy tak ostatne tmavohnede mi troska zosvetli na svetlejsiu hnedu...po aplikovani melir zostal nadherne bielucky svetlucky ale moje hned vlasy to stihalo dorysavo-medena...taka syto bronzova farba...problem je v tom ze k tomu meliru to vobec nepasuje,,,neviem co robit:(

stefannnie

tak neviem niesom ten typ cloveka co sa bude hadat ked je to raz hotovo....a vyzera to dost desne a neprirodzene uz len z principu ze biele pramieky do rysavej nejdu...tak asi aj planujem dalsiu navstevu salona..co som ale ccitala diskusie tak rysavu farbu z vlasoov nedostat lahko len naslednym premelirovanim :(((

xy:)

70 evri a rysava hlava s bielymi pasikmi, hm. a to si jej nic nepovedala? a ze si to vobec zaplatila, ja by som taku kadernicku kopla do zadku. a co robit? ist ku sikovnej kadernicke si to dat do poriadku.

sign

a hento neni ako dovod na staznost? ako sorry ja mam tiez hnede vlasy a nechcela by som rysave, aspon nie zafarbene rysave. Ma dovod stazovat sa pretoze chcela melir do hnedych vlasov a nie do rysavych. Aspon si jej povedala ze niesi spokojna? Vies teraz s tym uz moc nenarobis, resp. pochybujem ze ked si sa vtedy bala jej nieco povedat pojdes teraz za nou dodatocne. Aj ked za mohla by si... zaplatis 70 eur a hento urobi.

elza77

ale vsak aj rysava farba moze byt pekna - zaujimava. mne raz kadernicka velmi blond vlasy stmavovala na tmavsii blond, tak som chcela, a chytilo to na uplne cierno. bol to sok riadny, ale sceny som nerobila, aj na nej bolo vidiet ze jej to bolo luto.
raz mi vsak spalili pokozku nejakou divnou farbou, to v inom kadernictve, ostali mi chrasty a musela som ist k dermatologovi- to uz povazujem za dovod sa stazovat

danielaaa

Vidis aka si truba, ja by jej nedala nic!! nestalo sa mi raz ze kadernicka nedostala zaplatene, najprv ked idem do kadernictva poviem co chcem, potom sa pytam aka je sanca ze sa to podari a potom sa odrazam od odpovede, ako sorry ale vyhodit 70eur a teraz tu plakat.....

stefannnie

no zaplatila som jej...ale rysava som rozhodne odist nechcela a nieto este skrizena s blond :(teraz neviem co robit ci ist do ineho salona aby tu rysavu neviem ako odstranili alebo dat si na cele vlasy rysavu :(( a nechala som v kadernictve 70 eur ...

sumsumienka

A zaplatila si jej? Nemala si jej dat ani cent. Ak si jej zaplatila, chod to reklamovat, nech ti vrati peniaze.
Nabuduce budes vediet, ktoremu kadernictvu sa mas oblukom vyhybat. Skus ist ku inej kadernicke, verim, ze sa este nieco s tym da spravit. Zelam ti vela stastia.