Japonská manikúra

Príspevok v téme: Japonská manikúra
Whittie

Baby ste spokojné s japonskou manikúrou? Štiepa sa vám menej nechty a sú pevnejšie? Mám svoje vlastné nehty dlhé, asi 1 cm odrasteného toho bieleho ale chcela by som ich posilniť ešte viac. A vraj sa potom môžu nechty lakovať až po 2 dňoch, je to pravda? Som dosť závislá na lakovaní a zdobení tak neviem či by som to prežila :-D Za každú radu ďakujem :-)

garnier

ja som ho kupila v obchodiku kde maju same laky a ine veci potrebne na manikuru gelove a akrylove nachty je to vapnik vo flasticke ako lak na nechty aj tak smrdi aj tak sa nanasa,
ale dostat ho asi aj v lekarni,normalne sa to vola vapnik na nechty ;)

garnier

ked ich mas tip top tak ti staci natriet ich obcas vapnikom z vonka si myslim ,ak nie tak choj na tuto japonsku manikuru ale to je odporucene slabym lamavym nechtom

Whittie

Ja ich mám pevné dosť, nelámu sa, neštiepia, nikto nechce veriť že sú moje len zvažujem že či im netreba dávať trošku výživy aj z vonka keďže sa venujem nail artu a všetky tie procedúry im môžu uškodiť z vonku. Chcela by som aby boli tip top len to kebyže ich nemôžem lakovať by bolo blbé....

garnier

tak sa na take daco vykasli,nemozes ich potom lakovat je pravda podla man dalsia otrapa ako stiahnut ludi s penazi ,a spevnit si ich mozes aj sama vitaminy na vlasy nechty a pokozku to je v jednom spevnis nechty aj vlasy a budes mat peknu plet,mne sa nechty tak spevnili ze som ich mala tvrde ako nikdy