Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz som na dne

Príspevok v téme: uz som na dne
ssaska

moja psychika je uplne na dne..myslela som ze som silna ale neska ma to uz polozilo..otec je alkoholik, stale opity, pracuje ale ked pride z roboty tak hned je v liehu.stale si nieco najde aby nam nadaval a hadal sa s nami. dnes, nedela, naobedovali sme sa, on pride domov a hned na plnu hubu..pi.e prij.bane zabijem vas.. a to zato ze sme neprilozili do krbu (naschval lebo nebudeme cez den kurit ked je teplo) tak som mu povedala ze to sme naschval nechali..ale nie nic nerobime cele dni.. som mu povedala ze mne nikto nebude nadavat a to nie este vlastny otec..a uz zas co si na neho vymyslam v zivote mi nic nepovedal..ja som uz nemala nervy na toto, rozplakala som sa.. On si spokojne sadol do kresla a zaspal.jak keby nic...
mna uz takyto zivot nebavi..stale nam len nadava, hada sa s nami pre blbosti..
horsie je ze nemame kde odist od neho.

abrhplus

celý problem alkoholikov a členov ich rodin poznám, prežila som niečo podobné,bolo to strašné s končilo tragicky nikdy nikto sa nedozvedel pravdu ako sa to skutočne skončilo a prečo len aja a babka bol to človek kt ma jedný mal rád z rodiny, o to to ma viac bolelo.Ale babka raz povedalA

1/manželka sa vie rozviest od svojho manžela ale matka sa nikdy nezbavi svojho syna.

2/so Zlým je zle ale bez zlého ešte horšie. HMMMM ,neviem

jajka001_

nech sa mama teda rozvedie, majetok rozdelit...radsej sa uskromnit ako zit s alkoholikom. nebude to lahke ale bude to lepsie ako to je teraz.

ssaska

jajka001_ riesili sme to..ma podmienku teraz a je to este horsie ako to bolo. Nemame kam odist od neho to je najrhosie, nemame to uz ako riesit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.