Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ospalosť počas dňa

Príspevok v téme: Ospalosť počas dňa
nico_602

Zdravím
stále sa cítim unavený, hlavne v škole mi to robí problémy, zaspávam na lavici. Necítim, že by bolo unavené telo skôr nevládze hlava, nemám energiu... Skúšal som brať železo asi 4-5 dní ale vôbec to nepomohlo. Chcel by som vedieť, či sa nevyhnem návšteve u doktora lebo vysvetľovať mu, že sa mi chce spať mi príde divné xD a tie otázky na ktoré neviem odpovedať ani nespomínam. dik za rady

ela070

TAK ISTO SOM PO PRACI MUSELA SI POSPAT ASPON 2 AZ 3 HODINY.CHOD SI DAT VYSETRIT STITNU ZLAZU.JA SOM UZ PO OPERACII.NEMALA SOM ZIADNE VYPULENE OCI ANI SA MI ZLE NEPREHLTALO LEN SOM BOLA UNAVENA.

matod

Clovek by mal spat denne 7-8 hodin . Ak si vo veku mladom vo vyvine(12-16) mal by si chodievat spavat pred pol nocou . Idealne o 21hodine. Pred spanim nejedz ziadne ovocie ani nic tazke,vypi pohár mlieka aby si mal ziviny cez noc a sprav si tmu . Nezaspavaj pri telke,stiahni rolety,vypni vsetko co svieti . V miestnosti kde spis musi byt absolutna tma . Svetlo by mohlo narusit tvoj spanok a na druhy den by si bol ospalý . Mozno sa ti nebude darit zaspavat hned ,tak preto sa ani nepozeraj v noci na hodinky na mobile a ked ides v noci na WC nezapaluj svetlo . to by mohlo narusit tvoju produkciu melatonín . na jeho tvorbu musi byt uplna tma . je toho viac ,najdi si na internete a moze to byt aj skolou . aj mna skola unavuje,hlavne ucitelia a ked som fajn vyspaty tiez zaspavam na hodinach na lavici.z toho si nic nerob,ucitelia maju hlas ako uspavaci hadov.

invisible93

možno sú príčinou problémy so štítnou žľazou...myslím si, že by nebolo odveci zájsť za endokrinológom...

nijaky26

mam velmi podobny problem a robi mi to velke problemy . za akym doktorom mam ist? prosim poradte mi , nedokazem sa naplno sustredit, unikaju mi suvislosti a mam aj horsie znamky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.