podozrivý priatel

Príspevok v téme: podozrivý priatel
bambulka9999

ahojte...ja mam taky problem ze strasne ziarlim na priatela...ked sme boli spolu prezvonil ho niekto no nepovedal kto to je...a ide po ňom dievča ktore ako by som povedala je z tej istej dediny ako priatel a dnes som zbadala ze mala prefarbene vlasy z blond na cierne a priatel miluje ciernovlasky...dost malo sa stretavame a neviem co robi ked nie je so mnou a v praci...aj ked sme spolu a rozpravame sa nepozera sa mi do oci a citala som o tom ze to moze znamenat to ze klame...je to pravda? a co by ste robili na mojom mieste?

bibi123

bambulka-vsetky Ti drzime palce!:O) a prajeme, aby Ti vysli vsetky Tvoje plany..:O))) je super, ze sa Ti otvorili oci a chces vyuzivat svoj volny cas efektivnie a nie sa utapanim v ziali...

bambulka9999

taak a rozhodla som sa začať od znova :) síce to bolí ešte ale musela som si uvedomiť že je to človek ktorý mi len ubližoval a nechcel mi dobre..a to som bola ešte velmi rýchla že som sa dozvedela tieto veci vdaka intuícii a všimavosti..porozmýšlala som a prišla som na to že začnem svoj život odznova a začnem hľadať novú lásku ktorá nebude taká bolestivá a trápivá (pretože tento vzťah bol len utrpením a bolesťou ešte aj predtým ako sa skončil) a už je na to aj nový kandidát :P síce si už budem dávať väčší pozor a nebudem tak naivne rozmýšlať ako doteraz no proste oči budem mať v strehu v každej situácii..rozhodla som sa tiež ze sa budem naplno venovat dokonceniu studia a zacnem pracovať na nejakom projekte čo mi pomôže aj sústrediť sa na iné veci a tiež prinesie menšiu finančnú hodnotu :) chcem sa zdokonaliť v angličtine a cestovať po svete..mladosť proste treba využiť na pekne, zábavné a príjemné veci lebo len raz sme mladí a neskôr už prídu povinnosti..vsetkým by som sa chcela týmto podakovať za príspevky že ste mi oči otvorili, pretože bez vas by som ešte stale možno zufalo riešila či ma chce alebo nie..takze esteraz dakujem za kazdý príspevok a len tak dalej treba pomaahat ludom ako som aj ja ved je to na nezaplatenie :) jo a aby som nezabudla tie cigarety a alkohol mnoo už to skončilo porozpravala som sa s clovekom co ma upozornil ako mozu veci skoncit a uvedomila som si ze roky úsilia aby som si nezapalila a nepila alkohol v znacnej miere nechcem zahodiť kvôli jednemu naničhodníkovi ktorý si zo mňa len uťahoval..

piktogram

bambulka: mozno tomu nebudes este celkom rozumiet, ale vzdy robime iba to, co CHCEME. nezalezi na tom, z akeho dovodu. Zalezi na tom, ktoru si z dvoch moznosti vyberieme. Fajcila si, lebo si CHCELA fajcit. OK. Pila si, lebo si CHCELA pit. Chces byt aj na drogach? Alebo to radsej nechas tak a sustredis sa na to, aby sa ti uz viac taketo nieco nestalo... Mas dve moznosti, vyber si. Vsetko sa da dat do poriadku :) Ale musis urobit prvu a zasadnu vec: rozhodnut sa preto.

p.s.: to si naozaj ochotna nechat takeho magora, co si zasluzi len dobry kopanec do prdele a naplut do ksichtu, aby ti znicil buducnost?! ale no taaak :)

Maoam

neopustaj sa

pozri: stalo sa to najlepsie, co sa stat mohlo, nasiel sa dobry clovek, ktory ti otvoril VCAS oci a vyhla si sa tak ovela horsej bolesti a sklamaniu

bud HRDA na svoju intuiciu, ktora od zaciatku mala pravdu a riad sa aj v buducnosti nou, patris k ludom u ktorych je dobre vyvinuta a to je obrovska pomoc v zivote

nelutuj sa, prefackaj sama seba, obrazne, prestan fajcit a pit a nestretavaj sa s ludmi, ktori by ta v tom podporovali, radsej sa vyrev mame na pleci doma, daj si radsej kolac, dobru kavu, alebo zjedz tri cokolady, hocico taketo ale nepi a nefajci, lebo zasa len skodis sama sebe! chod niekam na vylet ak mas s kym, alebo na par dni odcestuj a vyhod si ho z hlavy

plac kedy sa ti chce, trieskaj do vankusa od hnevu, ked mas na to chut, daj to zo seba von, alebo ak si ten typ, tak to vybehaj, vyboxuj vo fitku, daj to von a ak nic nezaberie vzdy je rozhovor u psychologa ovela lepsi ako to zapijat a hulit

User_37597

podla mna by si sa mala zobudit,dat si zo dve facky a uvedomit si ze ak zacnes kvoli jednemu sklamaniu robit toto ze co bude ked ta tvoj buduci manzel napriklad podvedie.pojdes si to rovno hodit aj ked doma mas deti?
preboha boli ste spolu len 2 mesiace a tak si sa upla na neho.aspon vies ze laska neni len o tom krasnom,zamilovanom a vysnivane ruzovom.

bambulka9999

tak ano nechala som ho :( musela som..ked som prisla domov zo skusky cakal ma jeden ujko ktorý je mimochodom jeho spolupracovnik a povedala mi aby som sa s nim neznižovala pretože vyklebetil uplne vsetko v praci (úúúúúplne všetko) za čo som sa strašne hambila a povedal mi že vedla mna ma este 2 frajerky :( vtedy sa mi stroskotal jeden svet...tušila som že ma aj inu ale že rovno 2 tak to je sila..mamina sa tak velmi nahnevala na neho ze kym som nebola doma napisala mu cez FB aby ma nechal a vyhražala sa mu..dodnes ma to nenormálne bolí a neviem ako sa cez to prekonam..najhoršie v celom je že som sa minuly tyžden s kamoškami opila a pofajčili sme si cigarety a aj dalsi den a dalsi a pomaly mam pocit ze ma tento rozchod taha dole vodou..navykla som si na alkohol co som bola abstinentka, fajcim jednu cigaretu za druhou a predtym som sa dusila aj z dymu..neviem ako dalej lebo toto je na mna vela a bojim sa ze sa to neda dat do poriadku..prezila som uz mnoho sklamani ale toto teraz je ine..ked sa zamyslim ze je s inou zo srdca mi krv tečie a mam pocit že je to čoraz ťažšie..rozmyslam ci vyhladat psychologicku pomoc alebo už rovno psychiatricku..nechcem sa stat zavislou na drogach :( a to len kvôli nevernemu expriatelovi, ktory mi priznal nakoniec ze ku mne nic necitil :( co navrhujete? co mam urobit?

Agnes999

No si fakt este naivna. Vsak rob co myslis, clovek sa aj tak najlepsie uci na vlastnych chybach a pokial nejde o zivot, nejde o nic. Len o jedno zlomene srdce ktore sa raz zahoji. Aj keby ti urobil to, ze za to, ze si raz zaspala ked ste si mali pisat ma potrebu sa ti takymto sposobom hned mstit tak je to chore a nic dobre od neho cakat nikdy nemozes. Clovek je tvor omylny a ak sa ti on ma mstit za kazdu blbost, tak sa priprav rovno na "zabavny" zivot pri nom. A never tomu, ze chlapi co maju maleho ta podvazdat nebudu, lebo by ich ziadna nechcela. Vzdy sa najde dost. A prave zakomplexovanci, co on evidentne je podvadzaju najviac, aby dokazali sebe i inym, ze oni na to maju.

Maoam

bambulka9999: ak este ani nie ste riadne spolu a ty uz TERAZ pre tohoto chlapa stracas sudnost, nervy, nedokazes sa sustredit na vlastny zivot, skolu - tak co bude potom? je to jasny dokaz toho, ze to nie je OK, odid a vyhnes sa sklamaniu, bolesti, trapeniu

nech ti viac zalezi na tebe samej, na skole, tvojej buducnosti, chlapi prichadzaju a odchadzaju ale tvoj zivot ti ostava a nekaz si ho