podozrivý priatel

Príspevok v téme: podozrivý priatel
bambulka9999

ahojte...ja mam taky problem ze strasne ziarlim na priatela...ked sme boli spolu prezvonil ho niekto no nepovedal kto to je...a ide po ňom dievča ktore ako by som povedala je z tej istej dediny ako priatel a dnes som zbadala ze mala prefarbene vlasy z blond na cierne a priatel miluje ciernovlasky...dost malo sa stretavame a neviem co robi ked nie je so mnou a v praci...aj ked sme spolu a rozpravame sa nepozera sa mi do oci a citala som o tom ze to moze znamenat to ze klame...je to pravda? a co by ste robili na mojom mieste?

slnečnicaa

Rieš svoj vzťah v realite a nie na nete či telefóne. Čakať ho do polnoci, či sa ozve, žiarlit na komentár na fb či nejakú blbú aplikáciu-to už kde sme? Ak nemal dlhšiu dobu vzťah,tak to s nim bude ťažšie-nieje je zvyknutý sa niekomu hlásiť:-)

bambulka9999

dakujem za radu dievcata :) určite dam vediet ako to dopadne pretože treba to s nim riešiť, aj som zabudla dodať že už tie obavy o druhej babenke mám už dosť dlho (iba 1 tyžden sme sa stretavali) ale vkuse sa vykrútil z toho aby sme boli spolu. aj v pondelok mali sme sa stretnuť a nebolo nič pretože vraj mu nenaštartovalo auto..výhovorka auto je už dosť dlho u neho IN, pretože zaujimave že vždy je niečo s autom...kebyže som skusenejšia vodička tak to zriešim ale vie že nejazdim často a matka mi auto len tak nedá...ale čo som chcela že v pondelok sa vlastne zrušilo stretko a napisal mi okolo polpiatej, piatej popoludní že musi isť nenapisal že kam a som sa ho opytala že či pride ešte večer na fb a čo bude večer robiť...napisal že bude doma oddychovať po práci a pozerať tv a že na chvílku skočí určite na net...slúbil mi to...ale nič, čakala som do 24:00 na fb ani som na chvilku neodišla akurat na WC raz ale nič viac..neskôr nemohol už isť kedze rano o 5tej už vstava do prace..dnes ani som sa ho nepytala preco nebol na nete, on sam od seba napisal hned na zaciatku ze pozeral tv a nechcelo sa mu už prisť na net lebo bol unavený a vedel že by sme si dlho písali (čo aj zvykneme)..ale niečo mi na tom nesedí..akoby som mala pocit že klame..a ja nechcem...v minulosti ma oklamali mnohý a nechcem este raz zazit..mam ho rada lebo ked sme spolu je vsetko pekne a dobre ale ked nie je so mnou tak neviem co sa deje..ked sa napr. stretnem s nejakym kamosom ktorý ma o mna zaujem a porovnam ho s jeho spravanim tak je to nebo a zem...kamos mi vypisuje vzdy rýchlo na fb, je pozorný a vsetko a on je uplny opak..viem nemal vztah len 2x a aj to uz pred 2 rokmi a nevie ako na vztahy ale to by nebol problem len tie podozrenia..ničí ma to a som strašne zúfalá..som študentkou univerzity externe a mam pred sebou este skusky no nedokazem sa kvôli tomu sustredit na ucenie..ak nezrobim skusky aj zo skoly mi hrozi ze ma vyhodia..tak sa bojim ako to dopadne..chcem aby mi bol uprimny ale neviem ako...vzdy ked sa stretneme tak sa tato tema vynorí a vzdy ta istá odpoved ja nemam inu mam len teba a inu ani nechcem ved som rad ze aj teba mam...to je pekne ale tie veci okolo toho co nesedia proste nedokazem sa na to pozerat akoby som si nevsimla..aj ked nechcem si to vsimnem...takze tak a pozval ma aj na ples a chce so mnou robit programy, ist na veceru, prechadzky po parku, futbalove zapasy, mame spolu ist do Prahy na víkend buduci mesiac a taak..take by to bolo pekne keby...keby tam tie veci neboli...

Agnes999

maťulindáááá: never tomu, ze keby chcel inu, tak ju proste vymeni a nebude to tahat s bambulkou. Toto je zmyslanie zien, nie muzov! Teraz nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca, najdu sa aj vynimky, ale vacsina chlapov ak ma moznost stretavat sa a chodit s dvoma zenami, nevzda sa ani jednej! Mam s tym osobne skusenosti. Pred viac nez rokom som sa zoznamila na inzerat s jednym muzom, zacali sme spolu chodit, vtedy som este nevedela, ze okrem mna sa zoznamil este s jednou a zacal to tahat s nami oboma naraz. Jej nic nepovedal o mne, ani mne o nej. Raz sa stretol s jednou, raz s druhou, tiez som vtedy videla, ze nieco nie je v poriadku ked mu zvonil telefon a on to predo mnou nedvihal. A potom sa zatvaral do izby, kde pisal odusu SMS a ked som tam vosla, hned telefon schoval. A dopadlo to cele velmi zle. On dosiel o nu i o mna a bol z toho strasne nasraty, vsetko daval za vinu mne, lebo ja som paranoidna chorobne ziarliva krava ked nechapem, ze on mal kamaratku, s ktorou si proste len perfektne rozumel ale nic s nou nemal ani nechcel. Ze preco jej nepovedal o mne, na to mi nikdy neodpovedal.

Agnes999

Si vsimava a myslim, ze nie neodovodnene mas obavy o jeho vernost. Uz len to, ze ho niekto prezvana a on ti odmietne povedat kto to bol svedci o tom, ze ma pred tebou nejake tajnosti. Ste spolu len kratko, ked nedokazete mat pekny vztah bez tajnosti, klamstiev a pretvarky ani teraz, tak ho radsej nechaj plavat, nech si ho vezme ta cerstvo ciernovlaska. Ty mas na viac nie?

maťulindáááá

bambulka vy ste ešte krátko spolu takže keby chcel riešiť niekoho iného proste ta vymení a nebude to naťahovať - myslím si, možno práve týmito návrhmi chce vaš vzťah posunúť dalej, a to dievča kým mu len komentuje fotky tak dajme tomu ale treba sa s ním porozprávať o nej a o tom ake maš obavy to určite.no a sem tam aj povyzvedať či ho niekto nevidel a tááák :D . tak drž sa a daj vedieť ako si dopadla ako sa vám to vyvíja.papa

bambulka9999

nie sme spolu dlho iba 2 mesiace ale radsej na zaciatku sa dozvediet nieco zle ako ťahať to...žiarliva som hlavne kvôli tomu že mi predošlé vzťahy stroskotali vždy kvôli inej a bojim sa :( on o tom nevie a asi by som mu to mala dať najavo...a skusim mu zavolat ked nebudeme spolu a uvdime ako zareaguje...a fb no tak tam to dievča nekomentuje mu prispevky a statusy lebo si tam velmi nedava ale je tam nejaka aplikacia hodnotenie fotiek priatelov alebo dačo take a mal tam same hodnotenia od nej..akurat vtedy sa tam dostali tie hodnotenia ked sme boli spolu vonku..a este sa pamätam že nedavno som videla že mu napisala k jednej fotke že aka zlata fotka a velmi mu svečí uniforma..to bolo pred mesiacom približne..neviem ale bojim sa strašne..naš vzťah bol len volny vztah ze sme sa len stretavali a popripade bozky a take ale nie sex a teraz nedavno pred 2 dnami mi navrhol z ničoho nič aby sme sa častejšie stretavali, chodili von, išli na večere tak ako to robia ostatne pary...neviem kvôli čomu je ta velka zmena aj ked ma to teší ale prišlo to uplne odveci a neviem čo si mam myslieť..

maťulindáááá

dôveruj ale preveruj...ako dlho ste spolu??? jasné že ked sa s ním o tom porozprávaš tak ti bude zapierať ak má čo ovšem. PROSTE TO ZE TI KLAME A NEDAJBOZE PODVADZA VICITIS Z JEHO SPRAVANIA.ALE AK SI VELMI ZIARLIVA DAJ POZOR ABY SI MU NEKRIVDILA NAJPRV SA O TOM POROZPRÁVAJ AKÉ MAS POCITY A OBAVY.až potom ak máš pocit že niečo nesedí musíš povizvedať tak aby on o tom nevedel - je to nepríjemné a značí to že mu neveríš ale ked sa nedíva do očí tak može klamať a skus mu zavolať ak nieste spolu...alebo ho nečakane navštíviť - že chcela som ta prekvapiť...pozeraj si jeho profil na fb alebo pokec či mu tam niečo nepribudlo nejaký koment od toho dievčaťa a tááák.drž sa