Odfarbené tričko čo s ním? Fľak na novom tričku a čo teraz? Vaše rady?

Príspevok v téme: Odfarbené tričko čo s ním? Fľak na novom tričku a čo teraz? Vaše rady?
AnnAanonymna

Ahojte, omylom som vyprala priatelove biele tričko s ružovými vecami a teraz je svetlulilillililinko ružové. :( ČO mám robiť? Čítala som o prášku do pečiva, to akurát skúšam.Skúšala som tam nastriekať aj taký čistiaci sprej z Amway, ktorý pustí takmer všetko, len akosi neviem, či aj farbu z celého trička.Najhoršie na tom je to, že má aj potlač, tak nech mi nezmizne aj tá. Vyprala som to normálne v práčke samotné, nič sa nezmenilo.Čo vravíte na ten prášok na omylom zafarbené oblečenie? Doporučili by ste mi ho? Vraj stojí okolo 3 €, prosím o radu. Vyhodiť ho nechcem... Ďakujem krásne :)

AnnAanonymna

ahoj, no to som chcela vedieť aj ja...používajú na to všeličo..niekto prášok do pečiva (mne to nepomohlo) dokonca som to namočila aj do prášku s týmto práškom do pečiva,plus som nastriekala sprej na odstraňovanie škvŕn z Amway a nezabralo to,stále je svetloružové...
Možno fakt to Savo, len tam to musí dobre odhadnúť,aby to nebolo žlté alebo aby sa Ti nezničila látka...ale vraj je nejaké Savo Perex,ale ešte som to negooglila...ale skús,ak chceš...
Popr. ja uvažujem nad tým práškom na omylom zafarbené prádlo, to som čítala, že je fajn,aj keď nie každá s ním bola spokojná... GL

karkulkaa

ja som vyprala priateľové adidas tepláky s bielymi pásikmi s čiernou šatkou,o ktorej som nevedela, že púšťa farbu a tak s bielych pásikov sú modré...existuje na to niečo ako ich dostať naspäť na biele?