Zla nalada

Príspevok v téme: Zla nalada
nekamaratka

uz je to cez rok, co sme sa rozisli s byvalym, ale ostali sme dobri kamarati, kvoli vzdialenosti sme sa tento rok stretli len 4 krat, ale boli sme vzdy v kontakte ci cez mobil, net atd. A rozhodli sme sa, ze pojdeme do kina, spytal sa ma, ci moze ist aj jeho kamaratova frajerka, a kedze, ta baba je po nehode, ktora bola sice pred pol rokom, ale stale este je na pn a tak, a vzdy sme chodili von aj s jeho kamosmi, a navyse aj my uz sme len kamosi tak som suhlasila. Tu babu som pred tym raz videla, a zdala sa mi v pohode. Jej frajer ist nemohol, kedze bol odcestovany. A tak ma to cele nastvalo. Najprv si v mestkej sadol vedla nej, pritom to malo byt nase stretnutie, a potom, no otras. Ked sme si povedali 4 vety bez tej baby, uz sa spytala, ze ci sme zase par a ona o tom nevie. Ked sme si isli sadnut uz do kina, dobreze neutekala, aby sedela vedla neho, a ja som si musela sadnut vedla nej, teda v podstate ako keby som v tom kine bola sama. Este ked sme si sadli, sme si s byvalym povedali par viet a ona hned, ze ci si nema presadnut, ci nam nahodou nezavadzia. Tak som uz len cele kino sedela a cakala kedy pojdem domov. Este aj po ceste som bola ja piate koleso na voze. Je mi z toho vazne zle. Pred tym ta baba bola aspon normalna, ale po tej nehode, proste chce byt pre kazdeho jedina, pritom ma frajera, a ja sa stretnem po dlhej dobe s exom a aj on a aj ona sa dobreze netvaria ze ja som tam zbytocne. Nie nemusite mi pisat, ze ho lubim, nelubim ho, brala som ho ako dobreho kamosa, a v tom kine som myslela, ze budeme sediet vedla seba a nie ja vedla tej baby. Proste citim sa teraz ako posledna chudera. Chodil so mnou, a este aj mestkej uprednostni ju. Pri tom pred tyzdnom sme boli spolu von, aj u jeho sestry sme boli, potom sme isli von s jeho kamosom a bol mily, a potom ide s nami von jeho kamoska, a uz ma nepozna. Som sklamana, a jasne ze tym by som s nim uz nikdy viac von nesla, kedze ja som mu dobra len ked tam ina nie je...Sila

User_37597

MILA nekamaratka (ako pises aj ty)
ono sama si povedala ze ty sa nebudes o nic pokusat ze skor on je na teba nadrzany tak ptoom co ti vadi?ze sedel v mhd s nou?ziarlis!ze sedela ona vedla neho v kine a nie ty?ziarlis!
a vies co?je prirodzene ze ziarlis.boli ste v minulosti spolu.a prave pre tvoje dobro by si sa s nim nemala kontaktovat.lebo ak ano tak ptoom sa zbytocne stazujes.

nekamaratka

Mila bibisa, on ma pozna a vie, ze nikdy by som sa o nic nepokusala, to skor on mi vravel ked sme pred tym stretkom volali, ze aspon budeme kludnejsi, a budeme sa slusne v kine spravat. On je na mna vzdy nadrzany, nie ja na neho..A len tak to nazval, ze budeme kludnejsi, len o neho islo

User_37597

ABY si moja draha nebola prekvapkana ze ju on o to poziadal lebo nechcel aby si si ty robila zbytocne nadeje a o nieco sa pokusila na tom vasom uplne "kamaratskom" stretnuti ;)

Maoam

a s cim mas akoze skutocne problem? nechodite spolu, si len kamoska, nevenoval ti taku pozornost, ako si chcela a ocakavala, hold bud sa s tym zmieris alebo sa s nim uz proste viac nestretavaj...