Njalepší a najhorší psycholog/psychiater v Košiciach

Alexandra_01

Keďže viacerým svojím klientom som vybavovala psychologické vyšetrenie v KE môžem odporučiť:
Mgr. Ľubicu Duskovú - Lejkovú, resp. Mgr. Sklenárovú.
So psychiatrie mám najlepšie skúsenosti s MUDr. Caisovou.
Mám na nich veľmi dobré referencie aj od svojich klientov a mne samej sa s nimi veľmi dobre spolupracuje.

HHH

Dr. Friedmanova - neodporucam!!! Neda sa jej doverovat.
Minimalne polovicu sedenia mi hovorila pribehy svojich pacientov, o sebe, svojej rodine, prezradza inym ludom mena jej pacientov. Nedodrziava lekarske tajomstvo, ak vam nevadi, ze sa o problemoch, s ktorymi sa je zdoverite, bude dalej zdielat, kludne k nej chodte.
Tyzden po navsteve u Dr. Friedmanovej mi tuto neserioznost potvrdila dalsia osoba, mala s nou obdobnu skusenost.

Dulls

Dr. Friedmanová je v Ke najlepšia ale dostať sa k nej potrvá aj mesiac, v každom prípade odporúčam najmä pre jej bohaté životné i profesijné skúsenosti a ľudský prístup.

abrhpositive

psychiatrička, MUDr.Danica Caisová je najlepšia odborníčka aj ja k nej patrím je uznávaná.Vypočuje porozpráva sa velmi humánna.Velmi účinne som liečená trafila do kombnácie lieku

jankaaaaaaaaa

odporucam pani psychiatricku danielu milichovsku.
nepoznam ju ako jej pacientka, ale ako osoba je to velmi mila, sympaticka zena. takze aj ako lekarka je urcite fajn