podrazdena pokozka

Príspevok v téme: podrazdena pokozka
Bianca1236

ahojte zase ide zima a uz pri prvych mrazoch sa mi objavuju cervene flaky na pokozke, na rukach a na tvari. kazdu zimu s tym bojujem, kozna ma odbila ze co ju otravujem s blbostami. tak by som len rada vedela ake kremy su vhodne, ako pokozke ulavit, aby to nezaslo k praskaniu do krvi (co bude ked udru vacsie mrazy). vsetky kremy co som skusila mi to este viac rozdrazdili, bolelo to ako cert. asi uz su vsetky parfumovane alebo co. dakujem za rady

Marienka33

v brne vo fakultnej nemocnici mozno kupit miesany krem ambiderm ale ak to nemate cestou dost od veci, ale domov si mozno z notino.sk objednat uriage xemose a ten je rovnako dobrý a netreba sa pren trepat do brna

Bianca1236

nie v obchodakoch radsej nekupujem take veci. ale dnes mi doktorka odporucila repikovy s parafinom, som zvedava aky bude. ako naschval uz nemrzne :D

Bianca1236

ivka ano veru tu som pouzivala roky ale uz neviem zohnat presne tu co som mala, novu znacku mi ponukali. alebo nova receptura. a ta uz bola zla :( to iste ta repikova. nestastna som. skusim obehat viac lekarni aj v inych mestach. ved to nejde aby som nenasla nieco co mi pomoze

Ivka 1

Velmi dobrá je mastička z nechtíka lekarského, krásne vonia a hojí podráždenú pokožku. V lekárni stojí cca 4 €.

Bianca1236

jankaaa no vyskusam. a ta detska kozmetika mi tiez drazdi. asi je novy trend davat do vsetkych kremov umeliny.

Bartas

jankaa ale ona chce predchádzať tomu praskaniu a nie to liečiť.
potrebuje masť ktoré ju nebude dráždiť a zároveň zabráni praskaniu kože z dôvodu jej vysušenia. keď to už bude popraskané tak je neskoro.

jankaaaaaaaaa

bianca: zinkova mast je dobra hlavne na hojenie ran, takze ak ti praska pokozka az do krvi, myslim zeby to bolo vhodne vyskusat, je velmi lacna. mne sa nezdalo zeby vysusovala..
inac detsku kozmetiku si skusala? ta by mala byt tiez velmi jemna a nemala by drazdit