Chudnuť a pochutiť si

Príspevok v téme: Chudnuť a pochutiť si
hladna

Prosím vás, som zúfalá, chcem schudnúť, no všetko čo čítam je, že jesť 5x denne menšie množstvá, a aj to sa väčšinou udáva zelenina zelenina zelenina, mäso..keďže nie som moc mäsový typ, ani nemám čas si ho chutne pripraviť, to platí aj pre zeleninu, umývanie, krájanie, proste to nestíham...a moc mi to nechutí, môžem zjesť aj za dve kilá, no chuť na iné chutné veci mám stále a budem po nich pokukovať až dokým si ich nedám, čo ďalej??? Nedá sa schudnúť ak budem jesť aj sladšie veci, ako vianočku, piškotky? :) asi blba otazka a viaceré ma tu zbuzerujú :D

Krumplix

Ahoj som Majka a od 13rokov som mala problém s váhou,skúšala som všetky diéty a nič nefungovalo. Bola som ochotná naozaj skúsiť čokolvek ale na šťastie som našla riešenie ktoré mi pomohlo aj v zdravotných problémoch aj v problémoch s postavou. Za 3mesiace som schudla 12kíl bez hladovania, očistila som si organizmus a cítim sa skvelo dokonca som aj sebavedomejšia. Kontaktujte ma na mail: slovakovam@gmail.com a rada vám s chudnutím pomôžem :)

jedenbobo

Podla mna aj pri chucnuti treba jest veci co ti chutia - ale s mierou a pomaly vychutnavat. V opacnom pripade je to sebatryznenie. V pohode si daj,len s rozumom, a mysli na to, ze musis mat vacsi vydaj ako prijem energie, takze o trochu viac pocvic.No tie Vianoce nam daju zabrat co?

jajka001_

ak zjes denne dve kila masa tak urcite neschudnes. ach jaj :) mala porcia je napriklad: tri kopceky ryze plus zelenina v rovnakom mnozstve
alebo dva rozky s maslom, syrom, zeleninou
alebo polievka
a podobne

veves

ja som schudla v pohode aj ked som jedla sladke, napr. na ranajky vianocku, sladke kolace a tak. ovsem pravidelne a nie kilo.
a chce to aj sport.

katka34

Určite sa dá schudnúť aj bez ppravidelnej konzumácie zeleniny.Ja som schudla 8kg a zeleniny som moc nezjedla,ale pravidelne som jedla,pravidelný pitny režim a aj sladke som si dala ,ale nie veľa,V prvom rade však ,ale musíš chcieť niečo zmeniť a tvoja snaha sa určite vyplatí:ak chceš napíš mi na mail a vysvetlím ti presnejšie čo som robila.

monica gazpio

Ani mne samé mäso, či surová zelenina až tak moc nechutí. :-( Tak čo už. Mám iba niekoľko možností. Tzn. buď hladovanie a to sa rovná anorexia, alebo chudnúť, tak, že zvýšim výdaj, aby bol vyšší ako príjem, ale pri mojom metabolizme to vychádza cvičiť cca 4-5 hodín denne, čo je pre mňa ako bežnú ženu jednak nereálne, lebo mám aj iné aktivity, povinnosti, a športom som si zničila nechty, že nemôžem obuť ani sandále. Alebo sa zmieriť so svojou prirodzenou hmotnosťou, ale neviem, aká je moja prirodzená hmotnosť, lebo čo ak je to cca 120 kg ? :-(