Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LATTE - prosím čašníčky pomôžte

Príspevok v téme: LATTE - prosím čašníčky pomôžte
charlienka

Ahoj čašníčky..prosím vždy ked robím latte sa mi neurobí z mliečka dosť peny...čo robím zle alebo čo mám robiť inak? Môj postup je takýto: 1. Nalejem si do kovoveho pohara 1/3 mlieka. 2. Pustím paru naplno, odtečie voda, zoslabím paru tak aby ešte išla ale len troška 3. Ponorím trysku a robím pohyby hore dole, dolava do prava... a samozrejme pridám paru

Vždy mi to takmer vykypý von z hrnčeka ale výsledný efekt je minim álny..vždy má tá pena tak 1 cm...a v kaviarniach robia aj 5 cm penu...to by som chcela vedieť... Ďakujem za odpovede :)

garnier

tu trysku nesmies strcit uplne do kovovej nadobky tesne pod hladinu mlieka a mierne naklonene,vtedy sa ti pena spravi najlepsie a mlieko musi byt studene nie horuce

xy:)

zaklad je zohrievat studene mlieko, ktore este nebolo prevarene, akonahle das polku uz prevareneho, a polku dolejes studeneho, dobru penu ti to nespravi. ked ponoris trysku do mlieka treba ju pustit na plne gule. akonahle sa ti robi pena, postupne davas nadobu nizsie a nizsie, aby tryska bola stale tesne pod hladinou mlieka. ked ma cely hrncek napeneny, potrepes s nim o stol, aby sa ti pena usadila, a nespadla zakaznikovi v pohari :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.