za 10 dní schudnut čo najviac !!!

Príspevok v téme: za 10 dní schudnut čo najviac !!!
hrošica

prosim poradte mi niekto ako ? je mi jedno či bude potom jojo efekt naozaj musim dat dole minimalne 3 kg ... skusim hocičo .. jedine s čim by som mala problem je pripravovanie určitych jedal ... prosim poradte mi niekto :( je možne aby som schudla za 10 dni keby jem takto
r: čierne pečivo káva
d: zelený šalat mrkva zelenina ina
o: polievka trošku druheho (nič smažene ani sladke niečo dietne lahke )
d: napr ryžova chleba zase nejaka zelenina
v: vývar

plus každy den cvičit

som zufala musim to dat proste dole bez ohladu či potom bude jojo efekt proste tych 10 dni vydžim

hrošica

mno dnešny dnik mi vyzeral takto

r: banán čierne pečivo a jogurt
d: mrkva 2 kusy ryžoveho chlebika
o : ryža so štavou a k tomu kusok čierneho pečiva
ol : jogurt 2 kusky ryžoveho chlebika
v : zeleninový vývar

teraz sa chystam na trening a s dnešnym jedalničkom som spokojna :) takže už len par dni mi chyba :) budem sa vážit asi až v piatok ved uvidime :) a ako sa darí vám ? :)

hrošica

výborne tak už viem že na ranajky si dam pekne praženičku z troch vajičok :D juj už teraz sa na to tešim :D a budu super vydatne ranajky a budem mat energiu na vkročenie do noveho dna :D

xdanielax

hrosica - o tych vajickach..tolko sa popisalo pre a proti ze ja sa v tom nevyznam. je pravda ze v zltkach je viac cholesterolu, ale obsahuju aj dost bielkovin. Na druhej strane ak si spravis prazenicu napr. z troch vajicok a jedno zltko tam nedas, pripadne ho nahradis dalsim bielkom tak nic nepokazis :)) V kazdopm pripade: u teba sa jedna o kratkodobu zalezitos, takze toto vobec neries :-)

hrošica

rozhodne je vždy lepšie si dat ovocie ako taku horalku :D no ja keby poobede jem už lne zeleninu tak odpadnem normalne :D hmmm už rozmyšlam čo si dam na ranajky :D vidim to že to budu asi nejake vajička :D počula som že za tyzden by sa nemali viac ako 3 žltka ? a ked dam trošku viac tak 5 je to moc zle ? :D teda aj ked mam tieto drastickejšie dni :)

xdanielax

jessi - preco by mal zhnit? :) len preto ze ho dam na polovicu? nie. v pohode sa to da! aj s inym ovocim :))
ja viem ze pri diete je ovocie odporucane do obeda, resp. do 15.00. ale ja nedrzim dietu a navyse o tej pol piatej som si dala to ovocie kvoli tomu, ze som potom sla behat, sacharidy su lahko stravitelne a nezatazuju organizmus. ked som v posilovni, dam si ovocie, napr. jablko aj po cviceni, hoci by som skoncila aj po 18.00 :-)
neviem ci som to spravne pochopila, ale z tvojho prispevku mi vyznelo, ze poobede treba uz len zeleninu?? Ci si to myslela ze sa nema jest ovocie a iba zelenina? Lebo ak by to bola prva moznost, tak to je nespravne a nemozem s tym suhlasit. Ale inak s tym obmedzovanim ovo. mas pravdu.

vecer som si dala nakoniec: trochu tuniaka vo vl. stave so zeleninou a asi polku zemle. vyborne. uz sa tesim na zajtra na ten salat normalne, uplne mi chutil, ale som setrila, nech mam na svoj "raw vegansky den" dostatok, lebo to uz vidim jak budem vkuse hladna ked len zelenina, pripadne trochu ovocia :))

hrošica

nuž bohužial každy den nie je idealny viem že ranajky maju mat tolko energie .. zajtra sa to podari lepšie :) a podla mna sa stravuješ uplne super pretože sa nikam nemusis ponahlat a postupom času všetko pojde pekne dole a proste zmeniš tvoj životny štyl a prospeje to aj po zdravotnej stranke určite tolto vitaminov a tak :) fu no dnes bol trening take docela lažo plažo :D je to vlastne mix roznych baletnych skladieb na rozne druhy hudby (vážna aj moderna) ale nie je to čisto len ten klasicky balet aj scenika a take gymnasticke prvky tam su :) trenerka je z ukrajiny a všetky nas kvoli postavam terorizuje :/ ale ved vydržim už len 4 dni potom nezačnem hned sa samozrejme napchavat ale budem rozumne jest všetko a v miere :)

Jessi_111

xdanielax@ a ten banán ti nezhnil?? a chudneš, lebo to sa mi zdá veša a najmä pobede a na večer sa nemá tolko jest VÝHRADNE zelenina.

xdanielax

mimochodom ja dnes:
5: 30 -ovsene vlocky s mliekom, hrozienka, oriesky
8: 30- proteinovy napoj /nestihacky../ a male jablko
11: 00- polovica bananu
12.30 - masko, ryza, zelenina /este teraz mi je z toho tazko.. ako som to zbastila :D /
14: 30 - trochu tvarohu s acidkom a 1 PL ovs. vlociek
16:30 - druha polka bananu, male jablcko
teraz bude beh
potom zelenina vela vselijakej. plus cajiky a kavu este stiham ;))

Jessi_1111

lenze ked si date na raňajky ktore maju byt 25% energie pestr a to isté si date na olorant ktorá má mať 10 % tak to je problém . je to nadbytok energie.