za 10 dní schudnut čo najviac !!!

Príspevok v téme: za 10 dní schudnut čo najviac !!!
hrošica

prosim poradte mi niekto ako ? je mi jedno či bude potom jojo efekt naozaj musim dat dole minimalne 3 kg ... skusim hocičo .. jedine s čim by som mala problem je pripravovanie určitych jedal ... prosim poradte mi niekto :( je možne aby som schudla za 10 dni keby jem takto
r: čierne pečivo káva
d: zelený šalat mrkva zelenina ina
o: polievka trošku druheho (nič smažene ani sladke niečo dietne lahke )
d: napr ryžova chleba zase nejaka zelenina
v: vývar

plus každy den cvičit

som zufala musim to dat proste dole bez ohladu či potom bude jojo efekt proste tych 10 dni vydžim

xdanielax

ja buface absolutne neuznavam, chcem vediet co jem :) ked uz, tak idem nieakm do restiky ale radsej si veci pripravim sama, ak mam tu moznost. A uz som si dnes nachystala obrovskuu misu salatu :D tak budem mat na veceru, sa tesim.
Teraz som prisla domov z prace a tesim sa, pojdem si zabehat zachvilku, vzduch je super, pojdem "popozerat" okolie trosku :)) a potom hura na veceru.
takze dufam, ze aj tebe sa prijemne spalovali kalorie dnes :-) a ake vystupenie chystate? ako to nie je tajne?

hrošica

presne tak sa to robi ! :) aspon ked budeš mat svoje ovocie nebudeš muset behat po bufetoch kde vela zdravych veci nemaju ... juj no ja predsa sa tie chute prejavuju ale snažim sa držat :D dnešny jedalniček
r: jogurt čierne pečivo
d: jablko 3 kusky ryžoveho racio chleba
o: zemiaky a maso (suche ved šj)
d: jogurt čierne pečivo
v: zeleninove rizoto

teraz sa chystam na trening tak dufam že sa mi bude všetko darit a spalim ešte nejake tie nadbytočne kalorie :) a čo ty aky si mala nakoniec den ? ja som myslela že už zdochnem v tej škole:D

xdanielax

no som zvedava co zajtra, ale mas kramy a takto sa drzis na uzde, tak to je parada! :-) ja ocakavam bud.tyzden a chute sa uz zacinaju prejavovat, zajtra si dam na obed este masko co som robila dnes a od obeda idem precistit len zeleninu/ovocie/oriesky az do dalsieho dna - aj mi to dobre padne lebo cely utorok budem zavreta na jednej prednaske...tak sa nabalim ovocim a nejakym zeleninovym salatom a budem vyzierat a nebudem musiet vymyslat co s jedlom :-))

hrošica

no už mi ostava len 5 dni ! :) bala som sa ako dopadne vikend ale nakoniec som spokojna :) zajtra rano sa zvažim (no mam kramy tak budem brat ohlad :D ) a zmeram taktiež moj jedalniček v sobotu bol :
r:jablko kusok celozrneho pečiva
d: kusok čierneho pečiva
o: zem. kaša a masom a zeleninovy vyvar
ol: jogurt
v : ešte niečo z obeda

nedela :
r: jogurt cel. pečiva
d:mrkva
o: rizota a kuracie maso
ol: mrkva kusok cel. pečiva so syrom
v: zeleninovy vyvar

dnes som si trošku zaposilovala :) som zvedava dufam že som niečo schudla .. :)

hrošica

tu temu som sledovala jednym očkom a normlane vas odivujem že ste dokazali takto trvalo zmenit svoje navyky :) presne myslim že ženu vždy nejake to kilčeko dole poteši :D tak pre dobry pocit to je :)
suhlasim že treba jest naozaj všetko občas aj niečo nezdrave ale v rozumnej miere :)

xdanielax

hrosica, ja velmi nechudnem teraz :) inak som v teme "tvrdy trening 4kila dolu za mesiac" ci jako sa to vola :DD tak tam su moje "uspechy" cierne na bielom. Ja skorej poslednu dobu len cvicim a snazim sa zlepsovat, aj ked nevravim ze nemam tuk, a nejake to kilecko dole by ma urcite nezabilo... baletka by zo mna teda nebola ;))
ja som dnes ranajkovala ovsene vlocky s trochou cornflakov - len aby to malo trochu inu chut zase po dlhej dobe :)) plus jogurt, dalej sa este uvidi, ale pred tym nez pojdem na "vylet" sa urcite niecim posilnim, mozno nejaky chlebik so sunkou a syrom.. a nabalim si banan s jablckom :-) vecer ma cakaju este kur. prsia zo vcera, a prilohu budem musiet vymysliet, ale kupila som si spaldove cestoviny, tak asi tie.
a kilo je super! na to ze urcite nemas nadvahu a si zvyknuta na sport atd..je to vyborne.

hrošica

xdanielax : ahoj :) dnes som sa zvažila a kilo je dole :) takže som rada a ano dneska budem aspon trošku posilovat možno zumbu ak sa mi bude chcet :D na ranajky som mala jablko a maly kusok celozrneho chlebika a na desiatu čiernu suchu bagetu (bola ešte tepla z obchodu :D ) fuuu ja dufam že vikend zvladnem :) a ty si ako na tom ? :) takto do pridrody to je super ale vonku už byva riadna kosa tak hlavne teple oblečenie ! :)

xdanielax

hrosica ahoj, ide to? ;) aky mas program na vikend, trening aj dnes ci ako?
ja mam mega svalovicu po vcerajsku, ale idem rozchodit niekam do prirody :) tak sa drz, vikendy vedia byt pri chudnuti zaludne :D

Heatherka

babulky :) dnes som domaaaaaaaaaa juchu, mam po ranajkach a idem na stacionarny bicykel :) zasluzime si byt stihle, krasne a hlavne zdrave :)

prajem kraaaasny den :)