za 10 dní schudnut čo najviac !!!

Príspevok v téme: za 10 dní schudnut čo najviac !!!
hrošica

prosim poradte mi niekto ako ? je mi jedno či bude potom jojo efekt naozaj musim dat dole minimalne 3 kg ... skusim hocičo .. jedine s čim by som mala problem je pripravovanie určitych jedal ... prosim poradte mi niekto :( je možne aby som schudla za 10 dni keby jem takto
r: čierne pečivo káva
d: zelený šalat mrkva zelenina ina
o: polievka trošku druheho (nič smažene ani sladke niečo dietne lahke )
d: napr ryžova chleba zase nejaka zelenina
v: vývar

plus každy den cvičit

som zufala musim to dat proste dole bez ohladu či potom bude jojo efekt proste tych 10 dni vydžim

hrošica

ahojte :) no dneska to vyzeralo tak všelijako ale snažila som sa zajtra sa zvažim dufam že nejaky ubytok na vahe bude :) dneskajši jedalniček
r:čierne pečivo jogurt
d: mrkva a ešte kusok čierneho pečiva
o: kelova polievka a žemlovka :/ nj šj :/
ol:nič
v: trošku ryže a zeleninova polievka :)

bola som samozrejme na treningu tak tu žemlovku som snat spalila :) :D už len 7 dni !

hrošica

dakujem :) uvidime čo to da ešte 8 dni aaa :D ja sa 5 krat denne musim stravovat som naučena na pravidelnost a je to podla mna uplne super :)

xdanielax

:-) podla mna super dnes. paci sa mi, ze aj ked chces chudnut, stale sa stravujes pekne 5x denne. Drzim palce;)

hrošica

no dnešny jedalniček vyzeral takto snažila som sa pridat bielkoviny

r: 3 vajcia na tvrdo
d: čierne pečivo a nastuhana mrkva
o: fazulova polievka a varene zemiaky so štavou trošku a kusom masa
ol: mrkva opat
v: zeleninova polievka s kuracim masom a kusok čierneho pečiva k tomu

denne som naozaj zvyšila prijem tekutin

už len 8 dni .. verim si že to vydržim .... xdanielax: samozrejme že potom budem jest normalne :)

xdanielax

mas tam velmi malo bielkovin. mala by si zvysit ich prijem.. napr. to kuracie maso, ryby - vsetko si rob na vode/pare. nizk. tvaroh. vajicka su ok, bielky. ale potom jedz prosimta normalne :)

LXRa

Ty si pytas povolenie na jedenie vajicok? :) Je to na tebe, sama si zvaz, ci ciselko na vahe je dolezitejsie ako telesna kompozicia a zdravie. Tych par dni extremneho rezimu tvoje telo asi zvladne bez vacsich problemov. Si na ceste k tomu, co som napisal v predchadzajucom prispevku - strate vahy, avsak tu vahu len z mensej casti bude tvorit tuk. Ked pridas nejake tie bielkoviny, mala by si znizit stratu svalovej hmoty.

hrošica

to máš asi pravdu ale aj tak za pokus to stoji už len 9 dní ... skusim pridat do jedalnička naobed naprv chude kuracie maso varene ... a možem na ranajky vajcia ?

moj dnešny jedalniček
r: čierne pečivo kava
d: pomaranč mrkva
o: šj- štava a kusok knedle
d: mrkva
v: zeleninova polievka

plus 30 min zumby a posilovky ..

myslite že je to na dobrej ceste ?

LXRa

Skoro nemozne v tvojom pripade (zena bez nadvahy), vychadza to na 0.33kg/den. Ak by to bolo ciste tukove tkanivo, denny deficit by musel byt aspon 3000 kcal/den. Ak budes jest, co si napisala, nebude to urcite len ciste tukove tkanivo, nie su tam skoro ziadne bielkoviny a ubudne ti aj nejaka svalova hmota. Na vahe mozes stratit aj 3kg, ale odhadom polovica stratenej vahy bude voda+glykogen a z druhej polovice bude cca. 50:50 tukove tkanivo a svalova hmota.

xdanielax

cvicitelky su v tomto hrozne!! kolko mladych dievcat ma kvoli nim anorexiu alebo bulimiu si vobec neuvedomuju. poznam take baby, fackala by som tie kravy cvicitelky/trenerov necitlivych. Viem ze chcu vysledky, ale odtial potial.
nj..a to uz som sa zas rozculila a odbocila :D

hrosica - tak nech ti to vystupenie dobre dopadne, to kilo dve na tom az tak nezavazi, hlavne nech sa dobre citis psychicky, budes pekna a bude to z teba ziarit :-)