Trhajú sa mi vlasy

Príspevok v téme: Trhajú sa mi vlasy
natalinecka

Ahojte,
ešte vo februári tohto roku som bola u kaderníčky, ktorá mi príšerne spálila vlasy...a tak po každom zmytí sa mi chce plakať, pretože len trošku môžem po nich prejsť rukou alebo sa prečešem a vlasy sa odtrhnú, sú ako guma, určite to niektoré z vás poznajú..povedala som si stop farbeniu a tak sa už nefarbím, skončila som s blond, nechávam prirodzené hnedé, no aj po takom dlhom čase sa stále nedali nejak do kopy a vždy sa mi trhajú, existuje nejaký prípravok čo ich dá do kopy, aspoň trošku? čakať kým odrastú celé je nekonečne dlho...chcem niečo aby ožili lebo to už takto nejde...ďakujem :)

fazula gula

radim prestrihat a HENNA...pre mna to bol zazrak...ale nestaci raz ja som si davala uz 2x a vidim obrovksy rozdiel...kazdy mesiac budem farbit...kraaasne leskle vlasky su po nej a vlasy obalia takze henna ich chrani...ale prvy krok urcikte prestrihat

User_37597

kludne rob co poradila meranka ale nevyhadzuj peniaze za revalid...ten ti vies spravit vlasy lesklejsimi,krajsimi,zastavit nejake to vypadavanie vlasov ale poskodene vlasy takym sposobom ako mas ty ti to isto neozdravi..to by si zbytocne vyhodila peniaze.

meranka

natalinecka na tvojom mieste by som sa dala ostrihat. Radsej kratsie vlasy, ale aspon zdravsie. Skus si kupit napriklad REVALID, mne to pomohlo, mam po nom krasne leskle a silne vlasy. A tiez vyskusaj nejaky lepsi sampon z lekarne. Vlasy potrebuju nejaky cas aby sa spamatali, hlavne si ich nefarby, nefenuj a nezehli...nech sa rychlejsie zregeneruju. Zelam vela stastia a pevny vlas :)

User_37597

JA by som si dala ostrihat..vravis ze si skoncila na blond a nechavas si prirodzene hnede.co znamena ze vyzeras naozaj divne kedze ti odrasta tmava na blond.ak uz mas aspon 5 cm svoje vyrastene by som to dala ostrihat..teraz je neuveritelne mnozstvo krasnych,praktickych kratkych ucesov...

jankaaaaaaaaa

uz ked su vlasy raz poskodene tak opravit sa nedaju... takze ti ostava len pockat kym odrastu.. ale samozrejme kvalitna kozmetika pomoze aspon na oko