Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vytok...

Príspevok v téme: vytok...
Nikola11

dobry den, prosim o radu...mam 12 rokov a kramy som uz mala...ide o taky problem, ze neviem, ci je to vytok alebo co, ale na nohavickach mam take zlte a zapacha to...je to vytok alebo co?...nezda sa mi, zeby to bol vytok, pretoze je to od zadnej casti az po prednu, no nie celu zadnu a prednu cast nohaviciek...no proste neviem to vysvetlit, ale vytok som uz mala, vzdy bol biely az priesvitny a nezapachal...dost sa bojim, kedze mam 12 rokov do gynekologa v ziadnom pripade ist nechcem a s mamou sa o takychto veciach velmi nerozpravame, pretoze obe sme dost hanblive...a okrem toho je mi trapne sa jej to pytat...dakujem za rady...

Nikola11

:/...tak asi to nejako budem musiet povedat mame a ist k doktorke...a mohlo by z toho vzniknut nieco vaznejsie??...lebo citam na internete, ze neplodnost a tak...sandra neviem ten zapach opisat, nesmrdi to velmi, ale citit to...dakujem za pomoc...este pockam a ked to bude aj nadalej takto, tak pojdem k tej doktorke...

jankaaaaaaaaa

ked to zapacha a je to zltej farby tak je to nejaka infekcia. treba ist k lekarke. staci aj ked pojdes k detskej

maruska123

to vie posudit len lekar, tazko povedat, co to je...moze to byt prirodzeny vytok ale moze to byt aj infekcia..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.