Spravny cas na baby. Existuje..ci?

Príspevok v téme: Spravny cas na baby. Existuje..ci?
Miracle13

Ahoj, obraciam sa na vas s otazkou, ci existuje spravny cas na babatko alebo je to vsetko len nahoda? Ako to bolo u vas? Pretoze sa mozeme stretnut s roznymi skupinami, napr. planovanie podla diara (najprv skola, praca, peniaze, byvanie, muz a baby), dalej lubime sa a chceme aby z nasej lasky vzisiel novy zivot alebo posmyklo sa a je to tu alebooo skusime a uvidime. Pytam sa preto, lebo ja som typ cloveka, ktory ma pochybnosti a stresuje, hoci na to nie je dovod a kedze so snubencom riesime tuto temu, ja som povedala, ze najprv miesto na baby zvane domov, stala praca, nejake peniazky a tak a on je toho nazoru, ze to nechame na to, co bude a ked sa zadari, tak sa zadari :) ako chceme babo obaja, tesime sa uz teraz, len on to riesi s pokojom a kludom anglicana a ja takto. Takze poprosim vase nazory a vopred dakujem :))

jajka001_

mozes planovat a nevyjde ti to...
moze sa ti posmyknut a nakoniec to bude to naj co sa ti stane...
nikdy nevies
ale rozumné je plánovať, s tym ze ak sa nezadari podla planu, nevadi, budete improvizovat.

milasko

tiez si myslim,ze najprv by ste sa mali ako tak zabezpecit aby ste mali ako vychovavat to dieta.myslim ze to je asi najdolezitejsie,ako ano je pekne ze z lasky si urobit dieta,ved tak to aj ma byt,ale kazdopadne prvorade by mal byt domov a vsetko co ktomu patri

Weva

No stabilny vztah a laska je urcite to najdolezitejsie, ale nie jedine. Takze treba do toho ist zodpovedne a byt najprv uplne samostatni a potom sa zhodnut na tom, ze mame i nejaku rezervu a vieme do toho ist, kedze uz nepojde len o nas ale o nove stvorenie, ktore bude od nas vo vsetkom zavisiet.

Nikdy to nebude dokonale pripravene a hlavne so zarukou ze sa nic nezmeni... takze treba si dat priority a ked tie su dosiahnute nechat tomu volny priebeh... Aspon ja som to tak s manzelom riesila, ze sme naplanovali kde zit, z akej roboty a platu, s akymi vydavkami a potom sme checkli, ci je vsetko zdravotne ok a dali sme milovaniu volny priebeh :)

jankaaaaaaaaa

no ja si myslim ze priviest dieta takto: "lubime sa a chceme aby z nasej lasky vzisiel novy zivot" a nepozerat sa pritom nato ci su partneri zabezpeceni a ci vedia zabezpecit dieta je maximalne nezodpovedne a detinske! najprv treba byt nato pripraveny po kazdej stranke, nestaci len laska... toto je moj nazor..