Obrovske sklamanie z kamatratky Ako to vyriesit

Príspevok v téme: Obrovske sklamanie z kamatratky Ako to vyriesit
ada78

Ach este som si nestihla ani precitat odpovede a tema je fuc , omylom som klikla kam som nemala, prepacte!!!!!!Tak vkladam este raz,dufam ze mozem....!!!
Ahojte ani neviem kde zacat ..Velmi sa trapim koli kamaratke, povedala mi dokonca ze som ako jej strsia sestra , vzdy som ju vypocula , v com som vedela poradit som poradila, islo to tak par rokov, - dokonca som jej hladala clanky o tehotenstve – ona bola mimo...., vzdy som vedela pochopit ako jej jej ked mala napr.problem s frajerom , mamou , svagrinou.....
No a tu zacina problem ked som po dlhej dobe prisla ja s niecim co ma trapi –nedari sa mi otehotniet , tak len strohe odpovede, ziadne pochopenie nic...., trvalo to asi tak 2 roky.... a zrazu mi dosla sprava ze je tehotna.
Splnilo sa jej to tusim zo dna na den! Bola som stastna a tesila som sa s nou este som jej napisala ze sa tesim ako budem piect pre malinke tortu....
No, ale to som netusila co ma caka .Boli to pre mna strasneeeee muky, ja tak strasne tuzim a neda sa-mam problemy a musim este cakat ......ale to tu nechcem riesit .....
.Pisala mi do podrobna ako cele tehotenstvo prebieha , ako citi pohyby , ako videla malinke na sone, pocula ako mu srdiecko bije, proste vsetko stale dookola mi pisala a nakoniec mi pred terminom poslala fotku v spodnom pradle nafotena s bruskom ....Ja som vzdy po kazdom maile plakala nevedela som sa udrzat ked som citala tie maily od nej a nechapala som ako moze byt taka , a vsetko mi tak detailen opisovat ake stastie ma ake je to nadherne ....Este som jej pisala ze ked ma muz vidi ako nariekam po kazdom maile ze mi uz doniesol kyticu ruzi .....Ona ludia vobec nemyslela na mna ako mi asi je ked kazdy mesiac jedno sklamanie za druhym ze ja nie som tehotna ...Vsetko vzdy vyslo tie jej spravy a maily zrovna ked som mala PMS byva mi priserne zle a na moje narodky mi nasi volali ze vsetko naj prave si sa pred 30rokni narodila v tuto hodinu a „crnk“ a v tom pozriem a v SMS fotka jej novonar.babatka. Strasne mi to bolo luto !!!!Ona ani raz za ten cas mi nenapisala nic povzbudive a nic o tom ze ako mi je ....pisala som jej , naznacovala , ze potrebujem aj ja podporu a pochopenie ale.....nic! Iba raz mi napisala ze musi mi to byt blbe citat ako sa jej rychlo podarilo otehotniet a ja stale nic .Je pravda ze som jej napisala ze ved ona za to nemoze .Neviem ci som to napisala dost zrozumitelne ale ja som sa tesila s nou ale necakala som ze to bude take tazke a ona vlastne cakala zase len odomna oporu ked cosi a ja som ju vobec nezaujimala pisala len o sebe aka je stastna a tak ...Ja by som to nedokazala , ked mala problem s frajerom ani som jej nepisala ze ideme na dovolenku, alebo ako nam je super s manzelom ......
Dokonca mi doma nadavaju za to ze patrim medzi „vyhynute druhy“, „nemozes zachranit cely svet naco to robis!“ Pre kazdeho som len butlava vrba a trapim sa pre cudzie problemy..... som uz raz taka asi si mozem sama za to!
A teraz co robi? Nechapem ! Napise mi k meninam ja sa podakujem spytam sa ako sa ma , ale odpoved ziadna ....Ja neviem co si mam o tom mysliet ....Mam jej vsetko napisat a spytat sa na rovinu? Ja mam taky pocit ze ona si mysli ze jej zavidim alebo co, ze jej neprajem a vyhyba sa mailom a SMS....Boze ako si toto moze o mne mysliet niekto , strasne ma to trapi , ja nie som taka, len som potrebovala oporu nic viac !!! Este by som sa necudovala kedby som kontakt prerusila ja , ale ona ? A za co ? Dakujem Vam za kazdy nazor !!!!!

ada78

xy:) nie nebyva , piseme si maily , telefonujeme , SMS-kujeme ....

Ale pre mna je tazke cloveka vymazat len tak,neviem preco som taka blba !!! Viem ze potom to zneuziva a mozem si za to sama!!!!

Kto ma to nauci??? AKo nemat vycitky a stale sa spytovanie samej seba ci urobim nieco dobre ci nie ???

ada78

dakujem VAm za podporu !!!!

No vcera neviem ci ste citali predosle prispevky sa mi po 5dnoch ozvala na 2 vyzvy SMS-kou pocas tyzdna.... , nechala ma cakat 5dni po 3 SMS mi odpisala a ze ved nic sa nedeje venuje sa praci v domacnosti ...a tak ...Zase ma raz drzala v hrsti a potrapila ...JA som fakt asi vadna....ALe stacilo mam to potvrdene!!!
Hm, budem sa jej fakt vyhybat, ved robit jej blbca ...veru stacilo ...len to teraz potvrdila....
Dakujem Vam vsetkym za VAse prispevky !!!

ada78

soffa presne ako ona , TY nechapes moje pocity nevies sa do nich vzit..... , ked budes citovo na takej urovni ze sa budes vediet vcitit do pocitov inych ludi a budu TA vediet potrapit problemy inych , vtedy pochopis o com cela tato diskusia je !!!!!A vrati sa TI len to co mne !!!!

Konecene sa mi otvorili oci ....Neverila som mamine , manzelovi.....ze ma len zneuzivala !!!!Mala ma ako nejaky nastroj na manipulaciu a na chvalenie sa , vyrozpravanie sa a ja som jej to vzdy zozrala .....hm stara dobra butlava vrba

vIes mna nikdy nenapadlo posielat jej fotky z noveho auta , z dovolenky , z noveho domu ...pripadlalo mi to prizemne ...iba ked ma poziadala o to, poslala som foto ...

A ci je fer alebo nie!!! Fer by bolo neriesit to a nevypocut si nazor inych ludi !!!!!A poslat ju len tak podla mojho osobneho pohladu na vec kade lahsie.....

Ja som potrebovala od nej len to ze stoji pri mne a ona stale mi len nakladala mesiac co mesiac a uz to bolo pre mna za ten rok !!!! fakt dost a nechapala moje naznacovania...Pytala som sa kde ta zenska ma charakter a srdce ako buduca matka by mohla prejavit nejaky ten cit .........Asi fakt len na rovinu som to mala riesit ....dnes som mudrejsia !!!!

Ano je pravda ze som bala jej reakcie, ako to cele pochopi, bola tehotna nechcela som jej robit problemy-ja -ta co pri nej vzdy stala-co keby sa tak nastvala ze to ublizi babatku ? aj tak som premyslala !!!!!

A cakala som ze pochopi sama kde je hranica unosnosti pre mna .....vies to by kamaratka mala....inak je to kamaratka????

Soffa to vidis ze je nefer voci nej ale ja nechcem byt nespravodliva voci nej tak ked mi tu niekto napise ze OK zamysli sa nad sebou !!!! Ano aj sa zamyslam ci nie som prave ja ta sebecka , ci nedaj Boze zavistliva .....

A kolko ludi to tak robi? Vacsina mysli len na seba!!! A co ma po kom ....to pocujem od ludi casto....A....maju sa dobre!

Prave preto to tu rozpitvavam lebo jej nechcem krivdit ale kamaratstvo je o podpore , pochopeni, opore ....a tu to zlyhalo z mojho pohladu ....preto som chcela iny pohlad ostatnych ludi....ci sa nemylim ...ci nie som na chybe ja ze ju vinim z toho ze nesplnila moje predstavy o kamaratsve...

ada78

nadiaE v tom vire myslienok som Ti zabudla napisat... mozeme si pisat cez maily ? Byvam dalej nie v BA....A s telefonovanim mam troska problem.....TAk ak chces hod mi mail napiseme si ... maj sa krasne

zdravy

soffa - toto je forum a je v podstate anonimne a ked sa to netyka tvojej osoby nemusis riest veci do ktorych ta nic. Ak ti prekaza to co Ada napisala necitaj, nekomentuj.
ada78 - za svoj zivot som sa naucil jedno, ze nikdy nebudem a vlastne ani nechcem mat najlepsieho kamarata, lebo taky neexistuje. Mam pocit, ze tvoja kamoska ti zavidi. Mozno si povies, ze nema co zavidiet, ale pravda moze byt taka, ze moze zavidiet nejaku blbost nad ktorou by si sa ani nepozastavila. Kasli na kamosku ktora ta nevie citivo podrzat. Vela dobreho od nej cakat asi nemozes, tak si chod zivotom sama bez nej. Radsej sama ako s niekym komu nemozes doverovat.

Nella1

Soffa nechápem tvoju kritiku na adresu adi78, že preberá svoje problémy tu na fóre. A načo potom toto fórum je?
Chce počuť nezainteresovaný názor, lebo človek sa už na svoje problémy nepozerá objektívne. Je v tom veľmi zainteresovaný a snaží sa ospravedlniť svoje konanie a správanie. Chce vedieť ako to vidia nezainteresovaní ľudia.
Adka, môj názor je, že to nebola naozajstná kamarátka. Pretože kamaráti sú pri tebe hlavne vtedy, keď ti je ťažko a to ona nebola. Potrebovala ťa len vtedy, keď mala ona problém. Keď je šťastná tvoje problémy ju nezaujímajú. Netráp sa, nestojí ti za to.

soffa

tiez nechcem byt kruta,ale chcem sa zastat bibby,.tiez to od teba nie je pekne preberat akoze tvoje"kamaratske vztahy" tu na fore,..to nie je voci tvojej akoze kamosky fer.ved jej napis nech ta neotravuje a bude to.inak nic v zlom.nie je v tom trosku zavisti???ved kazdy mame svoje problemy a inak clovek si vybera kamaratov sam a ak ti to nevyhovuje tak ju zrus.

ada78

dik za nazor!
No dnes som jej opat napisala SMS kedze neviem co je vo veci preco neodpisuje ....NApisala som jej ze nechapem preco mi neodpisala ...A ze ci ma vazny rodinny problem ale ci nechce so mnou komunikovat ....A nic , ziadna odpoved .....Aspon mi to ulahci ...ale teraz mam dost zle obdobie na vztahy s ludmi , mozno je to len chvilkove a vsetko sa vyjasni.....