Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo

Príspevok v téme: Zaujímavá týždňová dieta a moje okolie nou naozaj schudlo
stihlik

Základné pravidlá :

* absolútne vynechať cukor, soľ, alkohol, limonády, minimum oleja
* denne vypiť minimálne 2-3 litre minerálky /vody/
* denne vypiť 1 šálku žihľavového čaju
* každý druhý deň vypiť 1 šálku očistného čaju

Diéta trvá 1 týždeň a následne sa opakuje.
Ak presne dodržiavate pravidlá - (nespáchať prehrešok, aj ten najmenší je katastrofou) schudnete za 2 týždne 8-9 kg, v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Na prečistenie organizmu :

* dodržiavať 2 týždne a potom normálne jesť.

Na schudnutie :

* 2 týždne diéta,
* 1 týždeň pauza /normálne jesť/,
* 2 týždne diéta a potom normálne jesť.
* Nezamieňať si obed s večerou !!!

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

aaa111

Tak váže som si preštudovala túto dietu ,všetko je to o tom či chceme schudnúť a byť chudší na nejaký čas alebo do nejakého času.Z dlhodobého hladiska je to trochu chudobné.Každý kto sa trochu rozumie výžive vie čo tým myslím.

Beznyclovek

Čo tu píše apokr.je 100%pravda .ten jedálniček je tak pre babu aj to z prižmúrením oka.Nehovoriac pre chlapa .A to chceš ešte cvičiť.?

Apokryft

Niektorým ľudom to nepomôže ani 20 kg kladivom natĺcť do hlavy.Počúvaj ty trkvas v tom jedálničku je asi 40 g bielkovin na deň a skoro tolko sacharidov ako mali v koncentráku .na 108 kg potrebuješ 4až 5 krát tolko bielkovín a sacharidov viacej ako je celotýždenný príjem keď chceš cvičiť .Budes v katabolizme a spalovať aj svaly .!!!!!!!!!!!!!!Hlavne že schudneš !Potom sa tam nadrapujete a dvíhate 10 kgjednoručky.

Patrik Foltyn

Dneska som si kúpil potrebné veci, kt. sa nachádzajú v jedálničku.
Momentálne mám 180cm a 108kg. Idem to od zajtra skúsiť a ak to dodržím, tak Vám dám vedieť.
Nič nestratím, o nič neprídem, max. o zbytočné kilá..
PS: Chodím aj do fitka, takže neviem či môj výsledok bude skôr subjektívny.

Apokryft

Pokračujem.Samozrejme schudnúť sa takýmto receptom dá to verím.
Lebo to čo tu je popísané na celý týždeň napr.ja nutrične by som mal málo aj na jeden ďeň.Nepreháňam!!!!!!!!!!!
Nutrične na jeden deň je to pre mňa málo ak by som zjedol toto 5.dnové za jeden deň!
Keď chodím do fitka .
Čo to je? Celozrnné pečivo?Akože obyč.plus pár zŕn na vrchu?Alebo graham?kde je vláknina?dali sme ju zvieratám.
Organizmus treba naučiť na vlákninu čiže buď vločky alebo chlieb z celozrnnej múky.(zelenina)A treba ho prinútiť zdravo spalovať tuky fiz.aktivytou zrýchliť metabolizmus .a nie diety ........

Apokryft

Ked sa človek naučí stravovať čiže vie čo kedy a koľko (je toho veľa preto to nerozpisujem) je to lepšie ako nejaký stravovací plán .Navyše zameraný len na malom počte kalórií bez rozdielu muž _žena .Nebrania do uvahy fyzickú aktivitu (mimochodom tá je nutná vždy)ani rozdielnosť metabolizmu .A keď začne niekto jesť potom len o trochu viac ,tak pre telo je to dôvod na ukladanie tuku kedže bolo "prepnuté" na nižsiu spotrebu .Ak takto znovu človek priberie je vlastne ešte mastnejší lebo stratil svalovu hmotu.Po takýchto 3-5 tich omyloch je vaša postava ešte horšia aj keď máte o 5 kg menej !

Laco87

to už fakt radšej ísť do nejakej ketó diéty, niečo podobné ako ponúkaju weby ako mdiet.sk, kde vlastne ten produkt obsahuje zdravé veci, ktoré ťa navedú k schudnutia, bývalá to používala a bez problémov schudla.

Miaa9999

Ako hovorila Kiki, žiadne diety, len obmedziť sladké a pohyb. A ked prijmete za den 500 kalorii a potom sa vrátite k pôvodnému jedlu, neexistuje, že to nenaberiete naspať, len blázni veria zázračným dietam...

Janula 00

Dobý deň dnes som začala s diétou a mam otazocku na večeru si mam dat veľa jablčného octu aké množstvo je tým myslene ????? ĎAKUJEM