casto mi je zima

Joo Ke

Lulu
no budem musiet nieco pospekulovat ......... na lyze sa pojdem zohriat

jankaaaaa
ako keby som to ja pisala :)) 23:11 :DDD ........ budem si hladat chlapa co mi dokaze poplatit energiu (vodu) ked takto laskujeme
s vodickou

dobru .........idem........ silno kricat ........teda ;)

ojka

možno sa ti zle dokrvujú končatiny, ... alebo príčiny môžu byť viaceré: fajčenie, HAK, porucha štítnej žľazy, anorexia,nedostatok pohybu, zablokovaná chrbtica, STRES, nedostatok železa (skús jesť viac hydiny, ryby, bravč.mäso, piť pomarančové šťavy,.... )
treba pohyb, otužovať sa, cvičiť, masáže, nenosiť moc tesné oblečenie, lebo to brzdí krvný obeh,...

Lulu2011

ele - mozno, aj si clovek upravi postavu nie? no ktovie ci to nepomoze len na chvilu, brrr

ja som uz dnes zaspala pri elke, ae kazdych 5 minut som sa budila zakryta v teplakoch a rolaku na to, ze sa tak klepem, ze to uz nevydrzim, schvalne by som chcela vediet, kolko stupnov je v byte, radiator hreje len tak tak

alenicka

a mne je stale zima,ani alkohol mi nepomaha,klepem sa ,nie strachom hoci????ale raz je mi zima,raz teplo že každá bunka z mojho tela chce von

Lulu2011

jankaaa - nespominaj odstavku vody, vtedy so vsetkym trieskam a nadavam a vlasy takmer po pas umyvat s hrncami je uplna lahodka

jankaaaaaaaaa

ja ked si idem umyt ruky, alebo namocit handru, alebo proste ked si idem namocit ruky, tak vzdy pustim teplu vodu, nechaam ju tiect, nech je fajne tepla, a len jednym prstom opatrne skusam ci je dostatocne tepla na moje ruky, inac pod ten prud vody ruky nestrcim ani za nic pokial ta voda nieje poriadne tepla! :D to je taka moja mala uchylka :D a ked nam nejde nahodou tepla voda, vtedy by som vrazdila