Zabíja sex lásku???

Rubi

Jasmine s jeho povahou sa musis zmierit moj priatel mi tiez nehovori casto ze ma lubi,on proste nevie takto slovne vyjadrit city ale mne staci ze ma zakazdym oslovuje mojko a tym mi tu lasku vyjadruje,ked to tak plny lasky povie.Takze ja som s nim totalne stastna aj napriek tomu ze od neho nepocuvam tieto slova.On tym dost setri.Jasne ze mi to povedal ale naozaj len zoparkrat,je proste taka povaha.A ten tvoj ti to predtym hovoril a teraz po sexe uz nie?Ci to vzdy hovoril tak malo tie slova?Lebo je medzitym rozdiel.

moniqa87

to ze to nehovori tak casto ako by si si to priala, nie je znakom toho ze ta nelubi, len proste nie je na to az tak zvyknuty a uvidis, ze casom sa to bude upravovat, ste spolu 9 mesiacov a tak si myslim, ze nemusis z neho nic tahat nasilu, pojde to, len mozno trocha pomalsie

moniqa87

no co sa tyka mojho vtahu by som sa ja kludne mohla prirovnat k tvojmu priatelovi, ten moj to potrebuje pocut omoc castejsie nez ja, tak ale snazim sa, ale ked necitim potrebu to hovorit, tak sa do toho nejak moc nenutim, ale to neznamena, ze by som nedokazala za neho polozit aj zivot... asi bude potrebny kompromis, on sa bude viac snazit a ty budes tolerovat ked to naozaj nebude chciet povedat

jasmine

aj ja si myslim ze to bude v povahe..ale ako skombinovat nase povahy aby sme sa citili obaja dobre??.....ja velmi potrebujem pocut slovicku lubim ta----

moniqa87

jaaaaj, no to podla mna zavisi od povahy, niekto to potrebuje hovorit a pocut castejsie ako ten druhy, ak ti to predtym tiez moc castejsie nehovoril, tak to bude v povahe... no a mozno ma aj nejake zle skusenosti, nehovorim teraz konkretne o vztahoch, moze to byt v podvedomi, ze ho nieco blokuje, nejake zazitky z rodiny z detstva, alebo tak nejak

jasmine

ved preto som to spravila,bola som si uplne ista ze je na to spravny cas-a ani to teraz nelutujem.......problem je v tom ze ja som az prilis precitlivena a priatel je opak.......viem ze ma lubi,ale preco mi to hovori len tak zriedkavo??...

moniqa87

ja si zasa nemyslim, ze to zalezi od toho ci ste spolu par mesiacov, alebo niekolko rokov, kazdy vztah sa vyvija individualne a ten spravny cas je v kazdom vztahu iny