Suchý šampón Syoss

Catali_na

ja tiež!! po 1 použití vyfučal!

strašne ma to nahnevalo.. stojí skoro 6€ a po 1 použití vám 6€ vyfučí do vzduchu?! som maximálne nespokojná..
a navyše, písala som syoss firme, vraj sa ospravedlňujú a ak súhlasím, pošlú mi náhradu... a viete čo? išla som odpísať, že súhlasím a oni to nejako blokli a teraz, ked im píšem, vyhadzuje mi každýkrát že CHYBA!!

carpe_diem2

Dobrý deň,súhlasím s vašimi postrehmi,kúpili sme si s mamou suchý šampón Syoss a po prvom použití vyfučal a tak sme to šli skúsiť reklamovať do drogérie no tam sa smiali ,že ešte im to nikto neprišiel povedať,tak sme kúpili ďalší a ten vyfučal po treťom raze tak akože 10 eur vyhodených zbytočne a pritom je slabý,mastné vlasy som po chvíľke mala aj tak,niet nad DMkový za 2 eurá ktorý má v sebe riadne toho prachu,treba to viac vyšúchať uterákom síce ale efekt je....veľke sklamanie ,syoss nikdy....nechápem prečo to ešte nestiahli z trhu kedže som nebola jediná ktorej to vyfučalo!!!!

chocolatka12

Cawte..ja som mala so syossom taky isty problem...vydrzal mi mozno tak na 3 krat a potom nesiel..myslela som si ze je to asi nejaky chybny kus, no stalo sa mi to aj pri druhom a ako citam vase prispevky, tak to isto nebude nahoda..zajtra idem do DMky a vyskusam ten balea sampon, snad ho ale budu mat :P

Žužlika

Ja ho mam uz asi dva mesiace a stale ho pouzivam :D a vobec mi nevyprchal.. tak neviem co sa deje .. som s nim nadmieru spokojna, kedze ja si kazdy den umyvam vlasy :( a takto aspon mam den pauzu ..

Monii

najdi ho v policke, a ak je nizko, tak sa zohni a poriadne presmatraj tu policku, ja som tiez vzdy myslela ze ho nemaju a on bol posledny uplne vzadu :)) a inak je super (mam balea) :)

alic3

daniela - a odkial si? asi je teraz nejaky velky depyt celkovo. mne sa zase zda, ze ten syoss nikdy nemaju. minule si ho nejake baby pytali a predavacka hned naucene a pohotovo, ze nemaju. tak neviem, ci uz je problem aj s dm-kovym a aj objednat pre predajne alebo co...

danielaaa

alic, to je jasne, ze to nenahradi umyvanie, ten dm-kovy ja uz nemozem najst v dm-ke neviem ci ho sthiahli ci co