Suchý šampón Syoss

alic3

ja som si minule kupila ten dm-kovy, zeleny, a pozitivne ma prekvapil.
ale je to samozrejme len take obcasne riesenie, ked clovek naozaj nestiha, takze tym posunies klasicke umyvanie o jeden den. to sa neda nijak nahradit.

evanita

No super,napísala som na Syoos firmu a predstavte si že mi pošlú náhradu,som zvedavá:-)))Ale fakt som si už dva suche šampony kupila a obidva mi pri prvom použití vyfučali:-(((

[zruseny20]

No neviem teda co vy ste mali za seriu suchych samponov Syoss, ale ja som si ho asi pred dvoma mesiacmi kupila (na mastne vlasy), pouzila som ho uz asi 5x a stale je plne funkcny :D A to mam vlasy dlhe po pas a huste..

..neviem teda ci som male len nejake stastie, ale rozhodne mi po jednom dni "nevyfucal" :)

Izabelka_MT

ja používam na vlasy šampon syoss keratin na farbené vlasy a musím dodať že je perfektný ...mám po ňom veľmi jemné vlásky čo mávam len po balzámoch takže ked ho mám ani balzam nepotrebujem a vôbec ich nemám mastné ... len ten suchý šampon ma fest mrzí ...

evanita

Tak to je pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Už som si dvakrát kupila suchy šampon syos a vyprchal mi pri prvom použití,to už čo predávajú,aký šrot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sisa811

mám tú istú zlú skúsenosť so Syoss suchým šampónom,kúpila som si prvý krát som ho použila bola som nadšená že aká super vec,keď som ho išla použiť druhý krát striekal z neho už len studený vzduch a vlasy boli mokré.myslela som si,že som kúpila nejaký chybný tak som si kúpila druhý,potom tretí a už mám štvrtý a deje sa to isté.Je to škoda,lebo fakt to dobre zaberá na mastné vlasy ale len prvý krát.a na jedno použitie je to dosť drahý špás.