Suchý šampón Syoss

danielaaa

sampon = umyt vlasy !

Ako moze niekto umyt vlasy a mat ichmastne? tak ako sorry ale asi si nevies umyt vlasy ked ich mas poumyti mastne.
Ja osobne znacky syoss nepouzivam, mam svoje oblubene sampony, kt. nemenim ale taketo nazory sa mi zdaju hlupe, a jednapani skoncila na pohotovosti, no urcite to bolo znackou syoss!!
:DD

User_37597

maruska123
vsak jasne ze som narazala na zvysok co sa len stazuje ze to masti vlasy.. :)
ja som este nikdy nepocula nikde ze by nejaky sampon mastil vlasy.proste je to hovadina ako mraky.

User_37597

ja to posledny krat zopakujem.kazdy sampon obsahuje jednu rovnaku zlozku ktora pomaha vymyt z vlasov mastnotu a spinu.to ze niekto ma po umyti mastne vlasy je LEN A LEN JEHO CHYBA LEBO JE MANTAVY A NEVIE SI ZO SVOJIM "HOKEJKAMI" umyt hlavu normalne.
takze dami prosim stazujte sa dalej.
normalny laik nie kadernik si aspon kukne na nete ako sa ma umyvat hlava aby nemusel zahadzovat drahy sampon.

maruska123

a napr mne strasne vyhovuje napr lak na vlasy syoss na objem, aj pena je dobra....sampony som uz davno nemala a ani si nepamatam, ake boli

maruska123

inak niekto tu pisal o farbe syoss

minule som si ju davala na hlavu a celkom v pohode, dokonca nechytila ani tmavsie ako na obrazku, co sa mi uz fakt dlho nestalo

a prekvapivo: ani vlasy mi z nej nevypadali, proste farba ako kazda druha

to, ze niekto skoncil na pohotovosti kvoli farbe(predpokadam ze alergicka reakcia) to sa moze stat u kazdej farby a hlavne je tam napisane, ze den pred nanesenim sa ma urobit test, ci nebude zena na nu alergicka, no ale ked to ma v pazi tak nech sa nestazuje

takze asi tolko

jajaja295.

osobne som tiez vyskusala sampon syoss, tusim bol na objem, s takym modrym pruzkom, ale horsi sampon som este nemala...vlasy som mala po umyti masne, no hroza..hned siel do kosa

Whittie

bibisa - konečne niekto s normálnym názorom :-) ale ešte lepšie ako zázračný šampón na rozštiepené a polámané vlasy sú otázky niektorých tu na fóre že "čo mám robiť aby mi rýchlejšie rástli vlasy" :-D keď vidím dačo také tak by som vraždila :-D

User_37597

:D
je to nenormalne ako ste vsetci ovplivneny okolim.len vam jeden clovek povie ze s toho si uprdol a uz sa to bojite kupit.
a vobec nerozumiem ako mozete ohovarat sampon.nie suchy ale normalny sampon.kazdy urobi aspon s polky to co sluby.a vacsinou sa jedna o umyte a vonave vlasy.
vy si damy myslite ze nejaky sampon vam "opravy" rozstiepene konce?alebo suche a polamane vlasy?
zobudte sa.sampon umyje vlasy.to je vsetko.takze splnil ucel?splnil.nemozete ohovarat jednu znacku za druhou lebo sa neviete postarat o vlasy.a tak isto je tu aj to ze mozete mat geneticky nie moc zdrave vlasy alebo dost suche a to nenapravy ani ziadny elixir.
bavme sa teda o tom na co su tie sampony ;)

sasskia

Syoss znacku-nikdy v zivote !
Mala som riadny sampon, priporavok na ochranu vlasov pred fenovanim, zehlenim, suchy sampon ...a vysledok? Su v kosi. Hroza a des! Zavrela by som ludi, ktory vyrabaju a zaroven predavaju tuto fuseracku kozmetiku.
Farbu na vlasy pod touto znavckou som uz neriskovala, no mam informacie, ze je tiez nebezpecna. Jedna pani po aplikacii farby na vlasy skoncila na pohotovosti.
Takze tejto znacke sa v drogerii vyhybam oblukom.