Zenska prostata?

Príspevok v téme: Zenska prostata?
peťka-

Ahojte, mam taky problem ze musim chodit strasne casto cikat.. nic ma pri tom neboli ani nepali, mam noralny pitny rezim..ale ked cikam tak niekedy mi to strasne dlho trva ym dostanem zo seba vsetko...bola som aj u gynekologa ktory mi povedal ze mam citlivu spodnu stenu mechura aj ked neviem co to znamena... citala som ze aj zeny maju nieco ako prostatu, moze to byt s tym? mam ale iba 18 rokov a to sa stava az vo vyssom veku..poradte mi fakt neviem co to je

dudlim

ja mám úplne ten isty problem, chodim casto na zachod a niekedy sa ani poriadne nevycikam, je to neprijemne. Mám 19 a myslim ze to je tiez zenska prostata, pretoze to mam od vtedy ako som zacala sexualny zivot

vikkkis

o zenskej prostate som nikdy nepocula a to tiez studujem LF.
ale nebudem to dementovat, ked to nemam ako vyvratit :)
kazdopadne chod prosim ta k lekarovi, mozes tam mat nejaku zlobu :) tu ti tazko niekto poradi.

sob rudolf

sanci666, stačí to povedať prof. MUDr. Milanovi Zaviačičovi DrSc. Učí na LFUK v BA a objav ženskej prostaty sa mu priamo pripisuje:), rád ti o tom porozpráva.
peťka-, ten tvoj problém je dlhodobý, alebo vznikol teraz niekedy prvýkrát?

sanci666

ak by si povedala na na lekarskej fakulte na anatomii ze zeny maju nieco take ako prostata ( alebo ze zeny maju prostatu ) tak s tebou vyrazi dvere ...

k tvojmu problemu : urolog