darček

winki

Ako dobre poznáš kamošku? čo má rada? Ja som kamoske kupila uzasne velkú sviečku voskovu v tvre penisu....doteraz sa na tom zabavame a ma ju vo vitríne, že aby na nu nepadal prach ked ju bude chciet pouzit :D Mne moja kamoska napriklad kupila listky do kina na film ktory som strasne tuzila vidiet a isla tam so mnou samozrejme. Ak sa poznate dlho mozes jej urobit kalendar alebo nejaku knizku s vasimi spolocnymi fotkami ako ste sa spoznali a tak. Parfum by som nekupovala to je pre mna take neosobne. Poprípade velký plysový maco nikdy nič nepokazí a bude to krásna spomienka na decké časy.

xxxxxxxxxxxx

aka je kamoska? co ma rada? treba aj na to prihliadat :-/ zamysli sa nad tym a podla toho jej kup...ked je sama sranda stav na nejaku srandicku internet je plny originalnych darcekov ktore by si mohla objednat ak mas este cas. Mne sa pacia hand made vecicky nausnice, rozne tasticky, kabelky, satky,..parfem co uz tu bol spominany ale nejaky fakt dobry a nie nejaku lacnu vonavu vodu. ty ju poznas a moznosti je vela...mozes je trebars aj tortu nejaku kreativnu objednat :))) v tvare oneho :-DD
a ked sa uz oslavuje 18 :-DDD flasticka!