Hrca na cele

Príspevok v téme: Hrca na cele
Hrcka

Pred 2 dnami sa mi urobila na cele hrca. Vyzera to akoby podkozny tuk, ktory je vsak dost hlbsie pod pokozkou. Hrca je pohybliva. Skusala som prepichnut ihlou (vsetko dezinfikovane), tecie len priesvitna tekutina (lahko pomylitelna s tekutinou kt. bunky produkuju pri zraneni). Vcera som si do toho dokazala cely den neripat, vecer mi vytieklo male mnozstvo typ. tukovej tekutiny (ako pri vytlacani vyrazok, len riedka). je to mimoriadne neesteticke a chcem sa toho co najskor zbavit. podla vas je najlepsie sa uplne na to vykaslat a ihlu nechat odlozenu, nechat podhojit a cakat, alebo radsej vyhladat lekara (to mi vsak pride ako zbytocne otravovanie, (su vaznejsie pripady, taktiez mam minimum casu). viete mi povedat cim to je, ze to vzniklo? detoxikacia, zla strava, uchatie porov - plet sa snazim cistit pravidelne??????? pomoc

Olinka_35

Brý deň prajem :), ja by som šla k doktorovi, možno ti nato niečo predpíše alebo ťa možno niekam pošle(nemyslím do rit* :D ale napr. ku kožnému). Radšej než by som mala čakať kým sa to zahojí samé alebo čo. :) A myslím si, že budeš mať aj lepšie svedomie. Tak good luck! :)