Uz naozaj nevladzem

Príspevok v téme: Uz naozaj nevladzem
alexandraaaa

myslela som si ze ked oddidem na VS bude to vsetko ine..

v skole, na intraku sa snazim nejset, maximalne ovocie, musli tycinku,alebo bebe dobre rano....za cely den..jedno z toho.no pridem domov a zerem vsetko cely vikend..tak strasne sa nenavidim..neviete si predstavit ako tuzim po smrti.neviete..
najhorsie na tom je, ze uz nenavstevujem ani psychologicku ani psychiatricku.davky liekov mam znizene.a vsetko ide dolu vodou..bojim sa

wyx

a co sa spoliehas na mamu? tvoja mama tvoj zivot za teba zit nebude. skola sa da odlozit. nic nie je dolezitejsie ako zdravie teraz pre teba. Zober saky paky a pakuj za psychiatrickou alebo do nemocnice. Z niecoho mas stale strach? Ze sklames rodicov, sa budu za teba hanbit? okolie sa ti bude smiat, nezvladas skolu? Iba sebe skodis, nie im. Oni to preziju, predychaju, je im to mozno jedno. Ale budes to ty, kto sa bude stale trápit. Tak ked uz si na nete, pozri zoznam psychiatrov, psychoterapeutov a najdi noveho.

alexandraaaa

DO NEMOCNICE NECHCEM IST KVOLI STUDIU
PSYCHIATRICKE NEVERIM - CO JE NATOM??? PROSTE NIE NEVERIM JEJ MAM Z NEJ ZLY POCIT...POVIETE SI : ZMEN JU..
ANI TO NIEJE JEDNODUCHE..PRETOZE :
JEDNODUCHO KEDZE SOM NA VS PREC Z DOMU, LIEKY MI CHODI PREDPISOVAT MAMA..A MAMA TAM CHODI LEN OBCAS..MAMA SI MYSLI ZE SOM OK..(AJ PRETO MI NECHCE PLATIT PSYCHOLOGICKU)..TERAZ, KEBY SOM JEJ POVEDALA..MAMI ZMENILA SOM PSYCHIATRICKU...CO SI ONA POMYSLI? ZE NACO???VED SI ZDRAVA!
ALEBO: TY SI CHORA?? A BUDE ODUTA..
TAK CO MAM ROBIT???!
S MAMOU SA O TOM NEROZPRAVAM
HANBIM SA BOJIM, ATD.........

ja40

Len si precitaj po sebe este raz aj viackrat prispevok kde:

platit si NEmozem
do nemocnice Nepojdem
za psychiatrickou tiez NIE
NEcitim sa pri nej dobre
4 Negativne vety,vies co si ty vlastne tymto sposobujes? Mas vazny problem,ale nevin zato niekoho ineho prosim ta. Sama sa trestas,sance si dostala,ale vsetky si zamietla. Sama si si dala nad seba kriz.
OK. Skus teraz z toho negativneho napisat nieco pozitivne,vies to?
Napis to co chces,kedze vies,co nechces...prepni si v hlave gombik a zmen svoj zivot teraz! Riad si ho sama tak,aby si bola stastna a nie ako kopa nestastia.

ja40

Myslim si,ze tema ohladne jedenia je tu zastupena pomerne casto. Ty by si sa mala naucit zaklady stravovania a pozitivneho myslenia,potom sa ti bude zit ovela lahsie a je tu velka sanca mat svoj zivot rada. Jedlo a pitie nam ovplyvnuje naladu,neviem ci si to uz niekedy zazila. Ale asi ano,kedze sa prezieras,ale oberas sa o viac momentov dna. Dobre pocity z jedla mozes mat pravidelne aj 5 krat denne,nielen vecer.
Rozumies vobec tomu,co som ti tu napisala?

alexandraaaa

terpiu som skončila..prosteuz som prekročila limit sedeni a platit si nemozem dovolit..do nemocnice nepojdem..a za mojou psychiatrickou tiez nie,necitim sa pri nej dobre

alexandraaaa

ja som sa uz zobuduila ale neskoro, a neviem to zastaviť..som bezmocna v tomto :(((( je mi strašne zle psychicky teraz,strašne

jajka001_

ked sa snazis nejest co sa cudujes ze vecer vyjes chladnicku. tela si pyta svoje. vies o tom ze za tyranie ludi sa zatvara? aj teba by mali zavriet, za tyranie tvojho tela.
uz sa konecne zobud, zle skoncis, o to ti ide?