Ako pomoc mojej kamoške-

Príspevok v téme: Ako pomoc mojej kamoške-
Jessi_1111

Ahojte. Ako pomôcť mojej kamarátke... rodičia sa jej rozviedli a rok bývala u svojej mamy. Tam jej bolo ako na konci sveta (veľmi zle). A nakoniec jej mama povedala ze je nevychovane a hnusne decko a ze ju už v živote nechce vidieť. Terazbýva u otca a je úplne zničená. Má 160 cm a 42 kíl. Je bledá, chudokvná, odpadáva a uz po dva dni musela odísť zo školy lebo sa jej točila hlava. Od cvičenia je oslobodená do decembra. Keď mi to všetko hovorila, plakala. Je to moja najlepšia kamarátka, ako jej mám pomôcť? týmto prosím o radu, ak niekto poznáte podobný prípad ktorému ste pomohli alebo nie, či to poznáte a pod. ... Kamarátky v triede ju prvý deň ako po roku prišla mali radi nanajvýš druhý ale teraz uz zapadla medzi nás a je to tak jak aj bolo. Len nie predtým. Teraz sa s ňou kamaráti len pár báb a chalanov z našej triedy. Iných kamarátov nemá, a v minulej škole mala zlých. Ďakujem Vám.

Jessi_1111

jajka001_ ona nieze ma blby vztah s mamou ale tie dve key sa stretli a boli by samé tak by sa asi zabili :-(

teraz dokonca ochorela... ,,super". (chripka)

jajka001_

ako jej pomoct, ked ma blby vztah s mamou...bud jej dobrou kamoskou. vyrazte si spolu niekam len vy dve a bavte sa. chodte do mesta. skus ju vziat niekam kde zazijete nieco zaujimave. alebo hoci len do kina. neviem ako travievaju teraz volny cas decka, najlepsie je mat partiu a bavit sa niekde vonku. alebo sa len tak flakat po meste, po obchodoch. ist na nejaku kulturnu akciu. alebo si ist spolu zasportovat. mozností je dost. s rodinnymi problemami jej nepomozes ale mozes jej pomoct aby myslela na nieco ine a aby si uzivala zivot ako sa na taku mladu babu patrí.

Jessi_1111

Ahojte. To sa sa hlásim zasa ja! Prvá návšteva po dlhej dobe u mamy dopadla tak, no co budem hovoriť...so zlomenym prstom. Tie vylety a vsetko je super . len je uplne znicena. vela deti sa jej posmievalo a ja tomu nemozem zabranit :( je skoro kazdy den u nas jej otec ide uz druhykrat na sluzobku asi na tyzden a tento tyzden bude pre nu velmi tazky-same pisomky ( a skola jej nejde) ... bude so svojimi starymi rodicmi a s nevedomym strykom (mozno)....

Prosím Vás,

čo mám ešte robiť? Cez forum sa toho dá vela lebo su tu dost okey ludia a kreativni. ... pomozete mi??? Nechcem to tu moc rozoberat iste nechce aby o tom niekto nieco vedel--- tak nic... ale nieco som sem proste musela dat tazilo ma to... chcem pre nu urobit nieco dobre...

zuzi74

To je fajn, ze sa to zlepsilo. Tie vylety su super napad, potrebuje prist na ine, lepsie myslienky a Ty ako kamaratka sa ju snaz podporovat, vela s nou komunikovat. Urcite potrebuje podporu, aby opat nasla chut do zivota. Pekne od Teba ze sa tak snazis pomoct:-)

Jessi_1111

ahojte. ta kamoska bola na 2 dni na oslave. U svojej sesternice. co poviete, keby sme si urobili zajtra poobedie stravene s nou? pojdeme do dediny na nejaky nakup, pojdeme von... potesi ju to? rozmyslala som aj nad niecim inym ale jeto pre nu cerstve... je mi ako sestra, len ňou nie je ...

jankaaaaaaaaa

ked jej je uz u oca dobre, tak to je hlavne. skuste spolu c hodit na vylety, ucit sa spolu do skoly, najdite si spolocne hobby a bud jej oporou.. ona ti to urcite vrati