Takto dopadnú ženy po plastike

Príspevok v téme: Takto dopadnú ženy po plastike
Migrifič

šéfka má za sebou už tretiu plastiku v prahe. tvár má síce napnutú, ale celkove vyzerá stále horšie. ona sa ale asi cíti, lebo začala obťažovať mňa a ešte dvoch kolegov. nemáme možnosť vypadnúť z firmy, lebo všetci traja máme malé deti a hypotéky. ona to vie a tvári sa, že nás má v hrsti. netušíme koľko má presne rokov, ale určite vyše 50. ale jej ruky vyzerajú, ako keby mala najmenej 70. má na nich dlhé farebné nechty a drahé prstene, ktoré jej na tých vyschnutých kolíkoch behajú hore-dole. už len pohľad na ňu je strašný.
nevieme čo máme robiť, lebo fakt je, že sme od nej závislí. preberáme to aj s našimi manželkami, ale tie to dosť bagatelizujú. myslia si, že sa jej dá otvorene povedať, aby sa dala vypchať. také jednoduché to ale nie je. firma patrí jej a ona jej aj šéfuje. my sme len zamestnanci. pred pár rokmi sa rozviedla a asi pred pol rokom sa rozišla s nejakým cudzincom s ktorým mala vzťah. neviem, či je v ruji, ale je to nechutné, ako sa stále obtiera a oblizuje. dokonca už nepriamo naznačila, že by prijala aj viacčlenné družstvo. začínam mať z toho už nervy, lebo je stále dotieravejšia. také tie reči o vernosti a láske k manželkám, ktoré sme vypúšťali, to vôbec neberie do úvahy. už som fakt v koncoch. jej ruky vyzerajú asi tak, ako ruky tejto americkej herečky. tiež má za sebou plno plastík, ale telo sa zmeniť nedá, aj keď tvár možno omladne. neviem, či si ženy neuvedomujú, že starnutie je prirodzený proces a že každému veku pristane primeraná vizáž? veď takáto kreatúra je len na posmech.

pozri-

...skus povedat tak aby to pocula ze mas nejaku pohlavnu chorobu a hned budes mat pokoj :))))/sice nie je to riesenie-lebo to moze poskodit aj tebe-ale tazko sa radi/

xy:)

ha, to je tazka situacia :DD mozes skusit predstierat nejaku nechutnu uchylku alebo ked bude na blizku tak kolegom zdorazni, ze ty si bol vzdy na mlade masko od 17 do 20 a neznasas zilnate ruky a zosuverene kolena. a urcite by som jej nezdoraznovala ze je atraktivna, este ju to vyhecuje k nejakemu vykonu.. a pod stromcek jej kupte vibrator nech sa vyburi :)

:(

Tá ropucha stará raz budeš aj ty, nezabúdaj. Druhá vec je, že tá chudera nemá v sebe ani kúsok sebakritiky a takýmto správaním docielila iba to, že miesto obdivu a rešpektu dosiahla odpor. Takúto ženu treba len ignorovať a venovať sa iba práci.

***

možno sa zahanbí... a možno ich vyhodí :D
sa musím priznať, že na niektorých príspevkoch som sa zasmiala, lebo to bolo tak od srdca písané :D
ale nechcela by som byť na tvojom mieste :) jaj, ropucha jedna stará :)

jajka001_

tak aby si myslela ze neviete ze vas pocuje sa o nej rozpravajte s kolegom aka je nechutna a smejte sa z nej. mozno ju to zahanbi a da vam pokoj.

lillia

myslim, ze najlepsie je nevsimat si taketo naznaky. odvrat pohlad ked sa bude neprimerane skerit a prehod temu - na nieco pracovne, ked bude slovne "utocit".
pripadne jej povedz, ze je velmi atraktivna a urcite za nou chlapi saleju.. a k tomu nezabudni dodat, ze ty si stastne zenaty a ani si nevies predstavit zeby si svoju manzelku s niekym niekedy podviedol...

lochness

fuha, tak toto ti nezavidim :)) ked nabuduce bude mat dake reci zase, tak pred nou otvorene prevracaj ocami alebo sa dako znechutene zatvar, aby jej bolo jasne ze nou pohrdas a ze ti pripada trapna... ked jej to budes neustale davat najavo, mozno si uvedomi aka je uboha, alebo ju to aspon prestane bavit casom... nejaka ustipacna odpoved na sprostu poznamku jej neuskodi :))

Migrifič

myslím, že to veselo používa, lebo sem tam niečo také vypustí z huby. teda - také náznaky a že niet nad teplé telo... atď. fuj! keď si na ňu pomyslím, stratím chuť na sex úplne.