Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?

Príspevok v téme: Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?
pimbim

Chcem sa spýtať, či aj niekomu z Vás sa okolie posmieva kvôli Vašej zdravej životospráve.. Ja už som z toho trošku vedľa, nedá sa stále si ich nevšímať. Niekedy keď doma nestíham raňajky a donesiem si do práce vločky a sójové mlieko alebo napr. celozrnný chlieb, kolegyňa sa len pozrie a povie "ja ťa ľutujem".. alebo dá nejaký iný primitívny komentár. Je to normálne? Pokazí mi to celý deň. Pritom ja to mám rada, robím to pre seba a vôbec nie nasilu, ja proste nechcem mať v päťdesiatke zanesený celý organizmus, cievy, črevá... Ale pre ostatných som ako mimozemšťan len preto, že neraňajkujem biele rožky so salámou a na obed si nedám rezeň s majonézovým šalátom. Niekedy už fakt neviem ako reagovať...

lienka00

ako vyzerajú tie tvoje kolegine?...akú majú postavu?...

1. nevšímaj si ich hlúpe narážky, vidno že sú ešte nevyzrelé
2. možno ti závidia, že ty budeš zdrava
3. nejak to proste vyrieš, prines si do roboty tak super vyzerajúce raňajky, pochybujem, že vtedy budú niečo hovoriť...(jahody a tak - to budú skôr žiarliť vtedy...:) )

sweet_lolitta

Ale prosim vas, vecer si tiez mozte dat jedlo a nie DO 17stej ale 4 hodiny pred spanim je to najlepsie. Nie je prijemne ist si lahnut s krcami od hladu.

K tomu vecernemu jedlu - ja si nemyslim, ze nejake maso, co vo vas bude hnit az do rana je to spravne riesenie. Urcite lepsie je rizoto z celozrnnej ryze a so zeleninkou, alebo cestoviny, ci salat s celozrnnou bagetou. Je vela lahkych moznosti, no je omylom si mysliet, ze vas maso vecer zasyti, aby ste zostali syty az do spania a ze je to lepsie ako "ryza, lebo ta ma sacharidy".

lost

jaaaaaj TAK TO JE INEEE :D

cize rezen o 23 moze byt? :D

ale nie, ja ze od 17tej uz NIC, vobec nic..

ale tak ak nieco rozumne.. resp. hoci aj nejake maso nemastne, napr naprirodno s ryzou (ale zas ryza ma sacharidy), alebo s brokolicou to je fuk :)

lebo niekedy mi niekto povedal, ze po 17tej uz ziadne jedlo, ale uplne ze ziadne :)

ale neviem si predstavit ist spat haldny (ale jasne ze s plnym zaludkom tiez ine je ziadna vyhra..) :)

ryby, no jasne staci :) inac mas nejaky dobry recept na ryby ?

bez_S

mňa deprimuje stále myslieť na to čo jem.Celý deň len len rozmýšlať či je to zdravé či by som si radšej nemala dať niečo zdravšie. Radšej budem jesť všetko samozrejme aj zdravé vecí a nebudem aspoň nervózna možno niekomu to vyhovuje , ale mne osobne to lezie na nervy.

steak

Moja zasada je ze jem to co mi chut srat ma to ci to je zdrave alebo nie :D napriklad chuti mi pizza slanina steaky klobasy tak ich budem jest ale napriklad mi velmi chutia aj ryby ktore su zdrave tak ich papam tak isto aj zelenina neni zla a predsa si neodoprem pivo a popcorn ked to zboznujem lebo je to nezdrave a namiesto toho bude chrumat prazenu soju :D Ten kto hovori ze mu take veci nechutia tak klame sam seba. Ja mam rad aj zdrave aj nezdrave veci ale nikdy si nevybram podla toho ale podla toho na co mam aktualne chut.