Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?

Príspevok v téme: Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?
pimbim

Chcem sa spýtať, či aj niekomu z Vás sa okolie posmieva kvôli Vašej zdravej životospráve.. Ja už som z toho trošku vedľa, nedá sa stále si ich nevšímať. Niekedy keď doma nestíham raňajky a donesiem si do práce vločky a sójové mlieko alebo napr. celozrnný chlieb, kolegyňa sa len pozrie a povie "ja ťa ľutujem".. alebo dá nejaký iný primitívny komentár. Je to normálne? Pokazí mi to celý deň. Pritom ja to mám rada, robím to pre seba a vôbec nie nasilu, ja proste nechcem mať v päťdesiatke zanesený celý organizmus, cievy, črevá... Ale pre ostatných som ako mimozemšťan len preto, že neraňajkujem biele rožky so salámou a na obed si nedám rezeň s majonézovým šalátom. Niekedy už fakt neviem ako reagovať...

ellabela

zažívam to úplne pravidelne, keď nakupujem s kolegyňou, tak čumí do košíka, keď si ohrievam obed, tak krútia hlavami, keĎ príde návšteva a podávam listový čaj, sójové mlieko do kávy a pod. - nie bordel zo sáčku tak na mňa tiež čudne pozerajú.... zaráža ma však jeden fakt - ja ich nijako nepresviedčam o svojom stravovaní, jeho výhodách , neznechucujem im ich mastné, slané sladké jedlo, ale im to nebráni v tom, aby sa stále navážali do mňa... nechápem :)

sweet_lolitta

preco by strava strava bola sebazaprenim? ja ked mam chut odkusnem aj z rezna, ale problem je, ze vacsinou nemam, kedze doma ho nemavam uz vyse roka :) a to iste plati aj pre zvysok 'nezdravych jedal'. cize niet co riesit :)

milá slečna

to poznám..
ostatní závidia, že ja mám v sebe toľko odhodlania a sebazaprenia sa žiť zdravo ;-)
ale niektorí to chápu, vačšinou tí, čo im tiež záleží na ich zdravom životnom štýle:)

simka111

Ja ovsené vločky zbožňujem, samozrejme musia byť chutné pripravené..nemohla by som ich jesť len varené s vodou.. :)
JA si ovsené vločky robím pravidelne na raňajky, strašne som si ich obľúbila a vždy mam dôvod s radosťou vstať :)

Varím ich v sušenom ovsenom mlieku, potom pridam ľanové semienka, škoricu a med, niekedy aj banán.. a čo a týka toho vysmievania zo zdravej stravy tak ja mam takého úžasného brata, ktorý nechápe ako niečo také možem jesť :)
a ja mu vždy poviem-ty ješ nezdravo a ja zdravo, ale aj ked napriek tomu budem mať v budúcnosti problémy napr. zo žalúdkom väčšie ako ty , ja si nič vyčítať nebudem... :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.