Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?

Príspevok v téme: Smejú sa Vám kvôli zdravému stravovaniu?
pimbim

Chcem sa spýtať, či aj niekomu z Vás sa okolie posmieva kvôli Vašej zdravej životospráve.. Ja už som z toho trošku vedľa, nedá sa stále si ich nevšímať. Niekedy keď doma nestíham raňajky a donesiem si do práce vločky a sójové mlieko alebo napr. celozrnný chlieb, kolegyňa sa len pozrie a povie "ja ťa ľutujem".. alebo dá nejaký iný primitívny komentár. Je to normálne? Pokazí mi to celý deň. Pritom ja to mám rada, robím to pre seba a vôbec nie nasilu, ja proste nechcem mať v päťdesiatke zanesený celý organizmus, cievy, črevá... Ale pre ostatných som ako mimozemšťan len preto, že neraňajkujem biele rožky so salámou a na obed si nedám rezeň s majonézovým šalátom. Niekedy už fakt neviem ako reagovať...

Lulu2011

pre mna by si bola naopak inspiraciou, ja by som velmi chcela zmenit stravovanie :) aj ked sojove mlieko by to byt zrovna nemuselo :D ale na celozrnnej zemli nevidim nic zle, som myslela, ze to bezne zeny jedia, chlapi skor oblubuju biele rozky

Jessi_1111

ano ano drzim vsetkym palce nielen v stravovani dakujeme, a zelam dobru noc a pekný večer :-) ;-) :-D :-O :-P Mohli by sme si sem napisat jedalnicky? Zacnem ja.

Raňajky: krajec chlebíka (celozrnného alebo čierneho) so zeleninou (asi 3ks), mliekom a ovocím.
Desiata: Ovocný šalát s jogurtom, alebo pečivo so zeleninou, jogurtom a ovocím
Obed: zeleninová polievka. Mäso so zemiakmi alebo ryzou. Zeleninový šalát (nejaké ovocie asi 3 ks)
Olovrant: ryba :D
večera: zelenina alebo uz len zelený čaj s pečivom suchým. ahojtee

xdanielax

tak tak pimbim len vytrvaj, drzim palce, a vazne, kasli na ne ;) povedz im, ze kadzy mame ine chute a "zaluby". pokial stale podrypuju, nereaguj. ich to prejde :) a raz im hadam aj docvakne - koho treba lutovat.

pimbim

Ste zlaté, konečne niekto normálny, lebo som si už začínala myslieť, že či som ja fakt nejaká divná.. :-))) Vďaka. Aj Vám držím palce pri zdravom papkaní ;-)

Maoam

pimbim: na tvoj problem sa vztahuju cosi take ako 'nemozem ta prevysit, tak ta ponizim/alebo vysmejem'

ano, zavidia, lebo ich konfrontuje s ich obzerstvom, nedisciplinovanostou a kedze krachuje zdravotnictvo, ty budes mat neskor lepsi zivot ako ony, ked budu chore/tlste a nebude na ich liecbu ;-)