Otazocka na damy co uzivaju antikoncepciu

Príspevok v téme: Otazocka na damy co uzivaju antikoncepciu
dusan4

Dobry den damy,

Musi to byt ohromne rozhodnutie ked ste sa rozhodli kvoli nam muzom menit svoju hormonalnu rovnovahu. Urcite si to zasluzi uznanie, lebo my to robit nemusime.
Moja priatelka sa tiez rozhodla ze si to da. Najpv nechcela, lebo vravela ze to robi strasne veci v organizme, ale potom ked sme sa do seba zalubili riadne, zmenila nazor. Takze mi to prislo ako povinnost sa informovat o tom, co ide brat, ked to robi nie len kvoli sebe ale hlavne kvoli mne. Tak som si teda zistil co to vlastne ide uzivatel. Lekarka je predpisala lindynette 30. Ked mi vsak posielala link na antikoncepciu, uz som to mal davno precitane. Trosku sa divila ze som to uz cital a pvoedala mi ze muzov to velmi nezaujima, preto sa pytam vas mile damy ci to vase polovicky nezaujima ze to idete brat a ake to ma na Vase telo dopady

grétuška

to natalia222: jaaaj mojka ani nevieš teraz ako ti závidím. ja som mala hrozné problémy, užívala som BELARU. pleť bola tiež čistá ale to bolo jediné plus...:D
bojím sa vyskúšať inú ktovie akoby na mňa pôsobila. musíš byť šťastná :)

natalia222

Ja beriem triquilar.Stoja asi 400 Sk na 3 mesiace.Sú jedny z najlacnejších,ale sú perfektné.Patria medzi tie,kt.obsahujú najmenej hormónov.Okrem toho sa mi hneď upravila pleť a ešte som aj schudla.Odvtedy mávam krámy bez bolesti, slabé a zhruba iba 3 dni. Proste parááda. Každému odporúčam.Frajer sa o tom absolútne nezaujímal a platiť? Hajáááj, veľa by som chcela...Už som ho aj poslala do teplých krajín...:o-)))

grétuška

ahojte babenky, ja som brala HAK, ale už nikdy viac. strašne zle som ju znášala... a už nechcem nikdy ani inú. môj vtedajší priateľ sa o to vôbec nezaujímal a ani mi polovicu neplatil... bol debil a aj tak mi dal košom ;-) ten terajší by mi aj platil, ale nemám záujem, som absolútne spokojná s kondómami, avšak mám jeden problém, môžem len kondomy- SENSITIVE, lebo iné, ma akoby vydráždia a riadne to potom bolí.... takže tak:)

Arweena

Rubi uhadla si, nechce sa im to nasadzovat, otravovat sa s tym atd. najradsej len hned zasunut a nemat ziadne problemy:)

Arweena

hej vacsina chalanov "zle znaša kondomy"lebo su priliš lenivi a sebecki.chce to len trocha cvik a zvyknu si. Pokial nema alergicke reakcie na latex, tak ostatne su len vyhovorky

Patika16

Ja užívam yadine to je ta najlepsia aj najdrahsia z nej sa ani nepribera a nema to take dosledky na pecen. No moj chalan sa o to zaujimal ale len tak tosku aby vedel co a ako a ci to funguje na 100% a tak ale no niekto sa o to nezaujima vobec tak mozem byt rada!!!

inusa

no nie kazdy chalan dobre znasa kondomy a preto aj ja chcem brat antikoncepciu ved ju berie velmi vela zien a nestazuju sa tak uvidim ci to nejako bude vplyvat na moj organizmus (budem mat 18) a hlavne ze si budem moct nase spolocne chvilky uzivat naplno a uvolnene bez strachu =o)

lenoccka

ajana, podla mna vzdy zalezi od toho aku si brala antiku, nemusela ti zapasovat a pod.Asi ju tvoje telo neprijalo. Ja od zaciatku uzivam novynette a nemozem sa fakt stazovat, nepribrala som, plet som mala aj predtym v poho, nic ziadne zmeny, akurat mi pomohla ze uz nemam taku bolestivu menstruaciu a mam ju na minutu pravidelnu...
Kazdy ma s antikou inu skusenost