chôdza na podpätkoch

Príspevok v téme: chôdza na podpätkoch
kopýtko

vždy som bola skôr teniskový typ, ale chcela by som konečne pôsobiť viac žensky. vždy sa mi zdalo že mám zadok vypučený pri chôdzi na podpätkoch (nie veľmi vysoké, aj bez toho mám 180cm) a brucho tiež tak som sa rozhodla s tým niečo spraviť.
predsunula som panvu riadne soms a vystrela čím sa bruško trocha zasunulo a keďže sa snažím neveľmi húpať pri chôdzi tak trochu viac vrtím zadkom.
a potrebujem názor, či je to tak správne alebo sa má zadok vypučiť alebo ako vlastne. keď predsúvam tú panvu logicky robím trochu kratšie kroky ako som bola zvyknutá, čo mi ale nevadí. len mám niekedy pocit akoby som sa až zakláňala. vo výkladoch som ale len pekne vystretá možno lopatkovú oblasť mám trošku za líniou :D
mám v tom smelo pokračovať a učiť sa novému postoju alebo ako by som mala vyzerať na tých podpätkoch? :D
prosím poraďte :)

ojka

kopytko, žensky sa dá vyzerať aj v teniskách, netreba na to žiadne opätky..... keď si si neni istá, ako v tom vyzeráš, tak popros nejakú dobrú kamarátku, nech ti povie svoj názor, však ona má možnosť ťa aj vidieť...
mňa osobne by ale nik nedonútil (ba ani dobrovoľne) nosiť topánky s opätkami nejak často....a žensky si pripadám aj tak....

kopýtko

:) joj vďaka ale ako viem že pôsobím prirodzene keď vravím, na pocit sa spoliehať nedá keď zatiaľ sa tomu pohybu len akoby učím..
neviem, na ulici sa za mnou tuším aj otáčajú a aj keď v škole stretám chalanov tak pozerajú a sem tam nejaký úsmev sa mi ujde ale nikto sa mi nesmial :D možno to považovať za dobré znamenie? :D som na výške tak neviem či tam by sa vôbec niekto smial.. :-/ :D