STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM

Príspevok v téme: STRASNE PORY - PORADTE MI PROSIM
mica

Ahojky prosim vas poradte mi lebo ja uz neviem co mam robit..od malicka som mala peknu cistu pokozku ale v puberte sa to velmi zmenilo.Mavala som vela vyrazok na tvari ktore ale zmizli.Velmi ma vsak trapi to,co zostalo.Mam 21 rokov.Cely nos a bradu mam posiate hrbolcekmi ktore si musim kazdodenne vytlacat.A to nejdu vsetky!Ale keby to pomohlo ale ja si ich vytlacim a rano su tam zasa! Pouzivam cistiace gely.peelingy,vodicky Clean and Clear masky no proste vsetko ale nic nezabera dokonca ani navsteva kozmeticky po vytlaceni je nosik hladky a pekny ale co z toho ked na druhy den zasa to iste poradte prosim nechcem kazde rano vstavat o hodinu skor do prace uz ma to aj unavuje.Dokonca ani nepouzivam make-up lebo som pocula ze upchava pory ale nepomaha mi to poradte prosim ;o((

otilia

aj ja mam problemy s tvarou, ale odkedy chodim ku kozmeticke kazdy mesiac tak mi to velmi vela pomohlo...a ked aj vidim tie pory na brade, tak si ich proste nevytlacam...inak mozes pouzivat hocijake kvalitne kremy, cistiace vody atd...nepomoze ti to dovtedy, kym si neupravis svoju zivotospravu...pitny rezim, strava atd...

oli

ja som mala tiez podobne problemy,no a raz som sa docitala,ze pomaha zinok,tak som si kupila tabletky-cisto vitaminy,co su len so zinkom-a ani neskodia na pecen.beriem ich asi rok a od vtedy je to o 90%lepsie.prve vysledky sa dostavia uz po mesiaci,ci dvoch.A k tomu make-upu,mozes pouzivat,ale musis si vybrat ten spravny na tvoju plet.Napr. ja mam masnu plet,tak radsej pouzivam antibakterialny puder.drzim palce