špirála, čo stojí za to

Príspevok v téme: špirála, čo stojí za to
Evelyn=)

Ahojte, potrebovala by som poradiť pri výbere špirály. Maľujem sa len výnimočne, no čaká ma udalosť, na ktorú by som určite mala dojsť aspoň jemne namaľovaná. Čiže moja otázka znie - akú kvalitnú špirálu sa oplatí kúpiť? Najlepšia by bola s plastovým hrebienkom, nie s tými štetinkami. Proste chcela by som takú, ktorá by mi rozdelila riasy a zhustila ich. Nenamietala by som, keby bola aj cenovo prístupná. Ďakujem za rady =)

bibba

hlavne mam rada, ked je vypln polohusta. nie riadka jak hovno... neviem ci viete co tym myslim. napriklad moja kamoska musi mat uplne mokru spiralu. ja to neznasam. a najradsej mam spiralu ked ju mam uz tak do polovice vypouzitu...

bibba

hlavne mam rada, ked je vypln polohusta. nie riadka jak hovno... neviem ci viete co tym myslim. napriklad moja kamoska musi mat uplne mokru spiralu. ja to neznasam. a najradsej mam spiralu ked ju mam uz tak do polovice vypouzitu...

dazdovka666

Ja som ich teda vyskusala pozehnane, ale zatial bezkonkurencne vedie taka zelena od SHE z DMka, myslim, ze je na vytocenie aj predlzenie. Ale je to klasicka kefka. Stoji nejak okolo 4 eur. Momentalne mam jednu od Alverde, ale ta kefka je na mna moc riedka, take monokle pod ocami si s nou navyrabam, ze az. Uz sa neviem dockat, kedy mi vyschne :) a kupim zasa nejaku od SHE.

cherrynka

look out :ta novinka One by One je fakt dobraa...ja ju mam a som spokojna na rozdiel od tej zltej....riasy som mala bez objemu a este sa mi aj rychlo vysusila a nehorazne smrdela...co poznam baby co ju mali tak nevyhovovala asi ziadnej

Ja90

The falsies volume express waterproof od Maybellin. Nerozmazáva sa, riasi krásne predlĺži a zahustí a stojí okolo 8 eur. Nedám na ňu dopustiť.

xyzz

Ja zase milujem plastové kefky. S obyčajnými sa neviem namaľovať tak ako s plastovou, to sa mi všetko lepí, nevytočí, nezhustí.. ale s plastovou tou oranžovou od Essence sa dajú urobiť krásne riasy :)