SF, OCD, PP

zuzka :)

Prave som sa divala. Socialna fobia a obsedantno-kompulzivna porucha maju praveze dost malo prispevkov. No a uzkost tam ich je asi vyse 8000. :)))

zuzka :)

Iriska ja viem, ze tie temy uz tu su. Ale ja som trosku leniva, aby som to citala zase vsetko od zaciatku. :))) A aj tak tam urcite nie je napisane vsetko. A co sa tyk a tych troch diagnoz, som si ista asi tak na 99%, ze ich mam, lebo som to pozerala na nete a kedysi som si ich vobec nechcela priznat, no a ja mam uplne rovnake priznaky.

iris.

zuzka :) aj tam som pisala,ale len chvilku po tom,co si ju zalozila. aj na depkach...
zuzka, tema "uzkost" je o PP
obsedantno-kompulzivna...tak taka tema tu tiez existuje.pred par dnami sa tam vo velkom prispievalo.
socialna fobia tiez.
skus popozerat aj do tych tem, moja,mozno tam nieco najdes,co ta ubezpeci,ze sa ta to netyka,alebo naopak,potvrdi, ze je to tak. aj tak nejlepsie by pre teba bolo konecne zajst za nejakou odbornickou,aby si mala pokoj a jasno v tom,co mas riesit a cim sa nemusis zatazovat.
:)))

zuzka :)

Iriska ahoj. Dakujem za kompliment pre moj nick, je to aj moje skutocne meno :))). Nie, nemam podozrenie na jednu z tychto poruch, ale na vsetky tri. A nebola som zatial stale u ziadneho odbornika. Neviem teraz presne, ktoru moju temu myslis, ze sa poriadne rozbehla. Inak to s tebou som si pisala o tych psychologoch, vsak ???

iris.

zuzka :) mas taky pekny nick. povedz mi,ako sa ti dari? od poslednej temy,co si zalozila a ta sa teda poriadne rozbehla, bola si u nejakeho odbornika? preco prave tieto 3 poruchy? vari mas podozrenie na niektoru?alebo ti ju diagnostikovali?

zuzka :)

Betka20 strach z chrobakov ? To asi nepatri medzi ziadne z tychto. Ale asi je to tiez nejaka mensia psychicka diagnoza. Neviem.