analny sex

Príspevok v téme: analny sex
lole

Moj priatel odo mna chce analny sex, niezeby ma do toho tlacil, ale mne sa to hnusi. Parkrat sme to skusali, ale vzdy ma to velmi bolelo, takze sa do mna nedostal. Moze to byt aj tym, ze priatel je pomerne dost obdareny(20 cm) a tiez ho ma dost hrubeho? Ja mam este k tomu problemy so zlatou zilou. Mate nejake skusenosti s analnym sexom aj s pripadnymi komplikaciami, ktore mozu potom nastat? Kamaratke sa pri tom natrhol analny otvor a mala aj nejaky zapal. Stava sa to iba ojedinele, alebo casto?

AdamKrt

karioll Dnes 14:59 -No, ked znasilnovali zeny do analu, alebo prostitutkam robil niekto analny sex, myslis si, ze tym chlapom zalezalo na tom, ci ich to boli ?

Je predsa rozdiel, ak sa to robi dobrovolne, jemne a ide to bez problemov, ci ublizenia, ako ked to niekto robi nasilu, proti voli, na suche a druhemu tym ublizi... A asi bude aj velky rozdiel u prostitutky a normalnej zeny. Prostitutka v takej oblasti bude mat anal kludne 10x denne kazdy den /a nasilu/ a nie normalna zena, ktora ho bude mat s priatelom raz za zac a v podstatne mensej miere a bez nasilia, prirodzene, aby nedoslo k ziadnemu poskodeniu. Tot velky rozdiel.

odpovedam

imfg

To, ze tym nikto z tvojho okolia netrpi, neznamena, ze nebude alebo ze sa mu to nutne musi stat. No asi by si to lekari len tak nevymysleli ;-)

imfg

Tak aby bolo jasno. Z vlastnej skusenosti a skusenosti ludi z prostredia v ktorom sa pohybujem viem ze nikto na nic take netrpi. Na druhej strane mi vychadza, ze chlapci co sa tu skor vyjadrili o tom, ze problemy s nefunkcnostou zvieraca v dosledku analneho sexu existuju pisu bud z vlastnej skusenosti alebo svoje tvrdenie vedia podlozit nejakym doveryhodnym dokazom. Inac to je len mlatenie prazdnej slamy a nad takymi historkami sa smejem na plne usta.

odpovedam

aj gynekolog mi nieco vravel o tom, ze casty analny sex moze neskor sposobit problem so zadrzanim stolice. To ja len tak medzi recou :-)))

imfg

Tak teda "konstruktivne" a este raz. Mozes, to co si o strate funkcie zvieraca v dosledku robenia analneho sexu podlozit aspon zopar overenymi zdrojmi? vdaka

karioll

adamkrt
neviem ci sa pamatas na 90.roky,ked vo velkom prebiehal predaj s bielym masom na zapad.niektore sa podarilo oslobodit a tie co boli nasilim nutene robit prostitutky v grecku,vypovedali u nasich vysetrovatelov a mali velke zdravotne problemy z toho,ze greci na 98%od nich chceli iba analny sex.
takze ja iba posuvam dalej informacie

karioll

imfg
keby si prispieval konstruktivne do tychto debat,tak by si zistil ze nie som homosexual
ja sa nevyhrazam,kebyze mam zaujem,uz ta drzia pod krkom