bolesť po pohlavnom styku

Príspevok v téme: bolesť po pohlavnom styku
mačiatko78

chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti, s bolesťou po pohlavnom styku, "ten otvorček" s kadial sa ciká ...po milovaní tam pocitujem bolesť a aj pálenie pri močení a také nepríjemné svrbenie.... po pohlavnom stiku ma to bolí také 2 dni a potom je dobre.....inak keď nemám pohl, styk, tak ma vobec nič nebolí ani výtok nič....nemáte s tým niekto skúsenosť?...ďakujem

angienka

dobrý deň!chcem sa spýtať stalo sa mi to už asi cca 2-3x, pri pohlavnom styku po vniknutí do mňa a hlavne po ukončení styku mam bolesti brucha,podbruška a hlavne na pravej strane v podbrušku citim bolest+akoby aj konečník, su to take tlaky na cele brucho,posva,konecnik...vsetko,boli to a naposledy som si musela vziat ibalgin od bolesti.nedavno som bola u gyne na preventivu a vsetko je ok,mam sice teraz mi zistila streptokoka v posve+mala som mykozu a stale nieco dookola....neviem sa toho zbavit...ale ultrazvuk a vysetrenie dopadlo OK.trochu je dobre a potom opat streptokok, svrbenie+palenie okolo posvy mam uz vyse roka....NECHAPEM TO UZ!!!!!a neviem ako dalej uz....plnoooooo vysetreni a vsetko OK,tak ja uz nechapem...aj u praktickej lekarky som bola nedavno na preventivu robila mi odbery a vsetko ok. prosim vas poradte mi,hlavne tie bolesti po styku(nemam ich stale)+opakovane bacily.dakujem!!!