Biele tabletky CHLOE - moznost otehotnenia?

Príspevok v téme: Biele tabletky CHLOE - moznost otehotnenia?
Majka133

Zdravim vsetkych clenov tohoto fora. Moje meno je Maja a spolu s priatelom sme mali pohlavny styk, ked som uzivala biele tabletky CHLOE, kramy by som mala dostat za 2 dni. Nemali sme to dlho, bola to taka rychlovka a navyse sa ani domna nepsravil. Chcem sa spytat ci je teraz potrebne uzivat este jeden balicek naviac, alebo je vsetko v poriadku a douzivam biele? Dakujem za odpoved. S pozdravom Majka

Anaya

MAJKA133--- Ak užívaš tabletky podľa návodu, tak si chránená aj počas užívania bielych tabletiek. Teraz pokračuj v užívaní, doužívaj biele, začni nový blister so žltými.
Nechápem, aký balíček naviac chceš brať?

jankaaaaaaaaa

no pravdu povediac, nepochopila som z tvojho opisu co vlastne za problem mas. ale keby si si ten letak skutocne cely pozorne precitala, tak by si dostala odpoved na svoje otazky.
mimochodom, nechapem naco beries hak ked ani nevies ako sa to uziva, ako to funguje a naco to je

Majka133

Dakujem za tvoju radu Jank 9xa, asi si nepochopila moj problem. Potrebujem odpoved a nie dalsie otazky. Pribalovy letak som si precitala, to bolo to najmenej, chcem sa vsak poradit aj tu. Hold tomu asi nepochopis.