pomôžte mi aby som si udržala chlapca :((

Príspevok v téme: pomôžte mi aby som si udržala chlapca :((
Lenka 111

Ahojte mám 19. rokov. Raz som spoznala chlapca v mojom veku ktorý ma veľmi zaujal. Keďže som bola volná chcela som ho. Vysielala som mu signáli ale on nic. Raz som ale zistila že sa kamaráti s jednou kamoškou a tá mi povedala že je hamblivy a že ešte nemal frajerku:). Tak som prvý krok urobila sama a získala som si ho. Zistila som že je velmi zaťažený na blondiny a keďže som aj ja blondska tak tomi hralo veľmi do kariet. Kamoška mi prezradila že sa mu strasne páčim čo mi moc lichotilo. Inak postavu si myslim ze mám slušnú lebo 4 roky závodne plávama tá drina sa odzrkadlila na postave. Postupom času jeho hamblivosť opadla a zacal aj on mňa baliť čo sa mne velmi páčilo. Potom asme asi 2. mesiace len tak chodívali von a potom sme začali chodiť. Chodíme spolu pol roka. Máme krástny vzťah sme do seba zalúbený po uši. On sa ku mne vemi pekne chová, je milý, pozorný a je celkom aj romanticky. Občas ma vie zobrať na nejaky výlet, do reštaurácie a tak. Discotéky a podobné veci to je samozrejmosť. V posteli nám to tiež funguje na výbornú. Mám to sním strašne rada tak sa milujeme pomerne dosť často. Vidno že ho riadne rajcujem ale aj bývam dosť nadržaná keď viem že pomiluje spolu. ALE raz jeden večer som vypila viec než je dobré. Nebola som nadrbaná ale mala som dosť vypité a jeden chalan ma pobozkal ja som mu bozk opetovala a začali sme sa bozkávať keď vtom prišliel môj miláčik a videl nás. S tým chalanom sa pobil, mne vynadal a skoro s plačom odišiel. V tom mne došlo čo som urobila. Chcela som ho zastaviť ale nepodarilo sa. Je mi to hrozne lúto čo som urobila. Už ma nechce bola som za ním vela krát a povedal že som mu ublížila a že som ho sklamala. Ja ho strasné lúbim a nechcem ho stratit. Konečné slovo že je medzi nami koniec ešte nebolo tak stále verím že ostane pri mne. Ale pomôžte mi co urobiť aby pri mne ostal mňa už nič nenapadá :(( som zúfalá s toho

Lenka 111

krásne opísal svoje citi ku mne. Hovoril že nechce aby sa naša láska len tak vyparila. Ďalej vravel že napriek tomu čo som mu urobila stále ma lúbi a ešte povedal zopár vecí takéhoto tipu. Moc si to vážim že mi dal ešte jednu šancu. Ja som mu tiež povedala podobné veci, ospravedlnila som sa mu a je mi to tak lúto až som sa rozplakala a on ma tak nádherne objal :) Dnes v noci ma zobral na discotéku a prišli sme domov až ráno mala som volný dom tak som ho zavolala k sebe. Krásne sme sa milovali a on bol taký zlatý lebo bol moc unavený a moc sa mu do toho nechcelo. Ešte stále spinká. :)) :P

Maoam

tak si to vaz!!!!!!!! je to dobrak, nezrad ho opät, lebo potom pribudne dalsi muz ktory povie ze zeny su hyeny a neoplati sa ich milovat

Bubu****

tiež som sa bozkávala s iným. Len on tam vtedy nebol, ja som mu to z výčitiek svedomia napísala, ďalší mesiac nášho vzťahu som sa mu ospravedlňovala, on vždy povedal, že mi odpustil a že sa na mňa nehnevá ale že zabudnúť nedokáže a nemôže byť už ku mne taký aký bol pred tým. A potom nastali všelijaké problémy a celé sa to zosypalo. A keď som sa k nemu chcela vrátiť, hovoril, že nemôže lebo, že som ho podviedla. Ale hovorím, čo je pozitívne, bolesť zo stratenej lásky veeeeeľmi skoro opadla, lebo sme hneď ostali veľmi dobrými kamarátmi. Zmierila som sa z koncom on tiež a dneska na to celé spomíname len v dobrom.