pomôžte mi aby som si udržala chlapca :((

Príspevok v téme: pomôžte mi aby som si udržala chlapca :((
Lenka 111

Ahojte mám 19. rokov. Raz som spoznala chlapca v mojom veku ktorý ma veľmi zaujal. Keďže som bola volná chcela som ho. Vysielala som mu signáli ale on nic. Raz som ale zistila že sa kamaráti s jednou kamoškou a tá mi povedala že je hamblivy a že ešte nemal frajerku:). Tak som prvý krok urobila sama a získala som si ho. Zistila som že je velmi zaťažený na blondiny a keďže som aj ja blondska tak tomi hralo veľmi do kariet. Kamoška mi prezradila že sa mu strasne páčim čo mi moc lichotilo. Inak postavu si myslim ze mám slušnú lebo 4 roky závodne plávama tá drina sa odzrkadlila na postave. Postupom času jeho hamblivosť opadla a zacal aj on mňa baliť čo sa mne velmi páčilo. Potom asme asi 2. mesiace len tak chodívali von a potom sme začali chodiť. Chodíme spolu pol roka. Máme krástny vzťah sme do seba zalúbený po uši. On sa ku mne vemi pekne chová, je milý, pozorný a je celkom aj romanticky. Občas ma vie zobrať na nejaky výlet, do reštaurácie a tak. Discotéky a podobné veci to je samozrejmosť. V posteli nám to tiež funguje na výbornú. Mám to sním strašne rada tak sa milujeme pomerne dosť často. Vidno že ho riadne rajcujem ale aj bývam dosť nadržaná keď viem že pomiluje spolu. ALE raz jeden večer som vypila viec než je dobré. Nebola som nadrbaná ale mala som dosť vypité a jeden chalan ma pobozkal ja som mu bozk opetovala a začali sme sa bozkávať keď vtom prišliel môj miláčik a videl nás. S tým chalanom sa pobil, mne vynadal a skoro s plačom odišiel. V tom mne došlo čo som urobila. Chcela som ho zastaviť ale nepodarilo sa. Je mi to hrozne lúto čo som urobila. Už ma nechce bola som za ním vela krát a povedal že som mu ublížila a že som ho sklamala. Ja ho strasné lúbim a nechcem ho stratit. Konečné slovo že je medzi nami koniec ešte nebolo tak stále verím že ostane pri mne. Ale pomôžte mi co urobiť aby pri mne ostal mňa už nič nenapadá :(( som zúfalá s toho

Zhrozenaaaa

no hm asi sa troska mylis lebo ja som to zazila.... bolo to voci mne!
ja jej nehovorim ze nema sancu mozno ju ma... lenze sama vie ze by mu ju nedala...
a ked budu aj spolu uz jej on nebude verit za co si moze sama

0vecka

no tiez neviem co sa do nej navazaju ... to ze ju nechal je az moc velky trest...

BTW mne je ale skor luto toho typka co o nicom nevedel a dostal nakladacku

lulut555

zhrozena, nestala sa ti taka situacia zrejme, tak nemas co sudit. nech sem prispeje niekto kto to zazil. ze ho frajerka takto podnapita "podviedla" bozkom. no hrozna tragedia. aj horsie veci vedia chlapi spravit. aj zeny. vy stale riesite akoby mala byt uplne najsuperzbehlejsia vo vztahoch. ved ma 19! sa uci. tak nech sa pouci. fakt mne sa to nevidi take tragicke ako to robite. zaujimave by bolo pocut jeho nazor. ako sa s tym zmieruje. lebo laska je o inom ako hned poslat doriti toho druheho za chybu. na laske treba pracovat, sme len ludia, a ludia su omylni, tak uz jej skuste aj nejak poradit co ma dalej robit a nie stale dokola jej nadavat ze to nemala spravit. to uz vie!!!

xy:)

lenka, ked vyprchne hnev, ludia sa snazia nachadzat riesenie, ja neviem, ale je normalne, ze si ludia odpustaju. a nielen taketo, ale aj horsie veci, len musia chciet.

Zhrozenaaaa

my jej tu aj tak nepomozeme.. ona si teraz uvedomila ze je neskoro...
napis list ako som pisala a uvidis ... ale musis ho pochopit ked sa neozve... :/

Zhrozenaaaa

lulut keby si tak nacapala chlapca tak by si povedala ze to je ok? tu nejde oto .. ona mu ublizila... velmi ...
keby aspon nepisala ako ho velmi lubila ale ked niekoho lubim tak mu to nespravim... a rovno pred jeho ocami.......

Zhrozenaaaa

keby ti toto spravil on a povedal :Bože ludia to že to bol iba dočastný skrat asi nevysvetlím nikomu:( Nikdy niečo také som pred tym neurobila.... CO BY SI TY NA TO POVEDALA ? ze aha tak nic sa nestalo ved kazdy raz neako zchyby ?? a ides dalej ?? isto nie........
je mi ho luto este viac lebo je strasny dobrak a chlapec sa zle zalubil aj to preto ze si to spravila ty.. dokazala si aby sa do teba zalubil.. teraz si dokazala to aby sa aj odlubil..

lulut555

prepana ludia vy si uplne uzivate ako jej nadavate. tak je mlada, spravila blbost. nespala s tym druhym. vy ste nikdy nespravili chybu? asi nie, ked take reci mate. a co ten co spravi chybu si nezasluzi druhu sancu? zaujimave ze ked niekoho zabijete, sud prihliada na alkohol. ale ked mlada zaba pobozka ineho chalana tak uuuu uz je hriesnica co si nic nezasluzi len kopanec do hlavy! hanbite sa vy!
dobru radu tu dostala napisat list. nech skusi, co vy mate ake pravo rozhodovat zanho ako ma zareagovat? je to ich zivot tak si chodte hladkat ega niekam inam!
maoam, tvoje rady tu citavam v inych temach, inokedy s tebou suhlasim, ale moc sa vzivas do takehoto jednoducheho pripadu.
a laurina22, ty si proste najmudrejsia ako vzdy. lebo ty si almamater na slopanie.
no a ty nestastna lenka 111, mozes len dufat ze ti odpusti, a ked nie, tak sa snaz z toho poucit a nikdy viac nezopakovat. ked budes mat stastie a najdes si znovu takeho dobraka, nedodrbkaj to.
a este nieco. na to aby sa takato situacia stala treba dvoch, tak preco nenadavate na toho chalana co ju bozkaval, aj ked vedel zrejme ze je zadana?? donho si nekopnete?

xy:)

lenka, zavisi od uhla pohladu. nezlahcujem situaciu, hovorim len, ze ked sa pripijes s niekym druhym, ano, nie je to vobec od teba pekne, ale to este neznamena, ze si ta najhorsia z celeho vesmiru, najvacsia cundra a neviem este co.