pomôžte mi aby som si udržala chlapca :((

Príspevok v téme: pomôžte mi aby som si udržala chlapca :((
Lenka 111

Ahojte mám 19. rokov. Raz som spoznala chlapca v mojom veku ktorý ma veľmi zaujal. Keďže som bola volná chcela som ho. Vysielala som mu signáli ale on nic. Raz som ale zistila že sa kamaráti s jednou kamoškou a tá mi povedala že je hamblivy a že ešte nemal frajerku:). Tak som prvý krok urobila sama a získala som si ho. Zistila som že je velmi zaťažený na blondiny a keďže som aj ja blondska tak tomi hralo veľmi do kariet. Kamoška mi prezradila že sa mu strasne páčim čo mi moc lichotilo. Inak postavu si myslim ze mám slušnú lebo 4 roky závodne plávama tá drina sa odzrkadlila na postave. Postupom času jeho hamblivosť opadla a zacal aj on mňa baliť čo sa mne velmi páčilo. Potom asme asi 2. mesiace len tak chodívali von a potom sme začali chodiť. Chodíme spolu pol roka. Máme krástny vzťah sme do seba zalúbený po uši. On sa ku mne vemi pekne chová, je milý, pozorný a je celkom aj romanticky. Občas ma vie zobrať na nejaky výlet, do reštaurácie a tak. Discotéky a podobné veci to je samozrejmosť. V posteli nám to tiež funguje na výbornú. Mám to sním strašne rada tak sa milujeme pomerne dosť často. Vidno že ho riadne rajcujem ale aj bývam dosť nadržaná keď viem že pomiluje spolu. ALE raz jeden večer som vypila viec než je dobré. Nebola som nadrbaná ale mala som dosť vypité a jeden chalan ma pobozkal ja som mu bozk opetovala a začali sme sa bozkávať keď vtom prišliel môj miláčik a videl nás. S tým chalanom sa pobil, mne vynadal a skoro s plačom odišiel. V tom mne došlo čo som urobila. Chcela som ho zastaviť ale nepodarilo sa. Je mi to hrozne lúto čo som urobila. Už ma nechce bola som za ním vela krát a povedal že som mu ublížila a že som ho sklamala. Ja ho strasné lúbim a nechcem ho stratit. Konečné slovo že je medzi nami koniec ešte nebolo tak stále verím že ostane pri mne. Ale pomôžte mi co urobiť aby pri mne ostal mňa už nič nenapadá :(( som zúfalá s toho

Maoam

ach babenka si potrebovala len nieco dokazat, vid opis ako ho rajcuje a aka je nadrzana a podobne...

tak jej treba

takymto ludom presne toto treba - a ziadne odpustanie a druhe sance, nech sa uvedomia troska

Zhrozenaaaa

ja tiez pochybujem velmi zeby ti dal sancu ....... ani si ju podla mna nezasluzis.. zasluzi si lepsie dievca....
keby si ho lubila nespravila by si to...... a este duplom ked si vedela ze on ta moze vidiet..........

Maoam

podla mna taketo daco velmi nema vyznam

ked clovek raz nieco pokasle tak smola

ona si to aspon uvedomuje a lutuje to, ale chalan zareagoval spravne

presne takto by mali reagovat baby, ked ich ich chalan podvadza...treba si zobrat priklad, pritom tu ide o ten pripad ze je to taky dobrak a zamilovany k tomu napriek tomu dokazal tak reagovat a nedal jej druhu sancu SUPER

Zhrozenaaaa

pre jednu vec zahodit taky krasny vztah :/ fakt by som si asi hlavu bila o stenu.....
lutujem toho chlapca ...
a inak ked spolu nadalej budete.... vies si predstavit co to prenho bude ? bude mysliet na to kedy to spravis znovu.. uz ti nebude verit uz to nebude ten chlapec co si ho spoznala... zivot cloveka meni a menia ho aj okolnosti... to ze si ho podviedla hoci by ti dal sancu ti nikdy nezabudne....
ale poradim ti ...skus mu napisat list napis mu co vsetko citis ako sa sebe hnusis zato co si spravila ... proste uplne vsetko napis ze ho lubis a ze si spravila somarinu... a ci ti neda druhu sancu. posli mu ho neako.. a potom len cakaj nepis mu nevolaj a nic take.. sprav tento posledny krok.... uvidis ako zareaguje..

Lenka 111

jajka001_: dobre viem čo som vtedy robila ja sa na alkohol až tak nevyhovám

Zhrozenaaaa: velmi dobre viem akého chlapca som mala. Aký dokázal byť nežný a romantický, tak takých moc neni :(

Zhrozenaaaa

horsie je to ze si jeho prve dievca.. bol hamblivy a nakoniec ta aj zacal balit.. zacal ta lubit .. si mala chlapca za ktoreho by kazda dala vsetko... a ty si si to asi nezasluzila.. zlomila si mu srdce...
ani nechcem vediet jak sa chudak citi...
chces to co je prenho tazke : aby ti odpustil...
lenze to bude tazke.. ale aj tak drzim palce a ked sa date opät do kopy uz mu neublizuj...

Lenka 111

bibisa: na hubu by som si veru zaslúžila

Nicoll: ja zaním práve dosť behám chcem si to uňho nejako napraviť ale keď pišeš že ho mám nechať, tak ja to obmedzim

Zhrozenaaaa: dobre viem že ja som to pokazila. Keby mi to on spraví tak ja mu to vôbec netolerujem. Smiešne je že ja chcem od neho to, čo by som ja preňho asi neurobila.

Inak ja som vôbec neni taká že by som sa bozkáva s hocikym ani ked som nemala chlapca. Sama sa nechápem prečo sa to stalo zrovna vtedy. Ale nástedky toho si musím niesť sama :(